Suzuki Grand Vitara nieche prześć na gaz

20 Sie 2008, 16:11

Witam. Mam taki problem wyjechalem na wakacje samochodem jechalem na gazie i wszystko grało, jak gaz się skończył przełączylem na benzyne i tak jeździłem ok. tygodnia. Dzień przed wyjazdem przęłączylem na gaz sprawdzając czy mam go coś jeszcze butli i załączył, znów przeszedłem na benzyne. Zatankowałem gaz i chce przełączyć na benzyne i słysze tylko pstryknięcie i diody przelatują na komputerku i znów cofa się na benzyne. Czym może być to spowodowane?

Pozdrawiam
Jacek
plusgsm5
Nowicjusz
 
Posty: 2

21 Sie 2008, 11:48

witam, dobrze byłoby napisać jaki system ma pan zamontowany w aucie, bo każda instalacja ma inne rozwiązania. czy to tradycja, czy sekwencja- jaka zastosowana elektronika... jak najwięcej danych, warto podać też coś o aucie- co za model.
Sylwia
Sylwia
Sylwia Sz.P
Nowicjusz
 
Posty: 9
Miejscowość: Tychy

21 Sie 2008, 21:35

W aucie mam zamontowany uklad elektroniczny.Samochod to Suzuki Grand Vitara z 04 r. Gaz byl montowany w 05 r i jak sie nie byle to tradycyjny.
plusgsm5
Nowicjusz
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota RAV4 Hybrid zdobywa 5 gwiazdek w ADAC Ecotest
    Toyota RAV4 Hybrid udowodniła, że SUV może być ekonomicznym autem, zdobywając w tegorocznym teście ADAC Ecotest 5 gwiazdek i 78 na 100 punktów za niskie zużycie paliwa i niewielką emisję CO2 oraz szkodliwych substancji. ...
    Projekt nadwozia BMW i3 Concept Coupe
    Architektura LifeDrive – nowy wygląd i kolorystyka nadwozia. Za sprawą języka stylistycznego opracowanego specjalnie na potrzeby modeli BMW i powstał projekt karoserii koncepcyjnego nadwozia coupe, która sygnalizuje ...