Audi A6 C4 94r. kilka pytań

Moderator: fs.mod
  • Poinformuj znajomych na Facebook-u o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Gwar-ze o tym wątku
  • Poinformuj innych ludzi na Wykopie o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Twitter-ze o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Blip-ie o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na Buzz-ie o tym wątku
  • Poinformuj znajomych na GG o tym wątku

[Audi A6 C4] 94r. kilka pytań

Post» 04 Lip 2007, 11:51

Mam kilka pytań dot. w.w.samochodu.

Pierwsze z nich to miałem wymieniane zegary (zrobił to poprzedni właściciel w Niemczech), na takie z chromami jak w nowszych wersjach samochodu. Mam w nim zegar analogowy i nie wiem w jaki sposób go ustawic. Próbowałem przyciskiem od kasowania kilometrów dziennych i drugim (chyba od komputera), ale nic z tego. Może ktoś mi pomóc go ustawic.

Kolejne to komputer domaga się inspekcji serwisowej po 30kkm. (In2). Czy mogę samodzielnie ją skasowac, czy pozostaje serwis z komputerem? Jak mogę sam to usunąc to jak?

I ostatnią rzeczą jest sygnalizacja przez komputer o braku jakiejś żarowki (przekreślona żarówka). Sprawdziłem wszystkie światła i są sprawne. Nie działało tylko podświetlenie w schowku, które już zrobiłem, ale błąd występuje nadal. Co mogłem przeoczyć?

Z góry dziękuję za pomoc
szopja
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Lip 2007, 11:21
Miejscowość: Bydgoszcz

 
  • Podobne tematy

Problemy techniczne