Audi A6 C5 2.4 benzyna, opinie na temat tego auta

Audi A6 C5 2.4 benzyna, opinie na temat tego auta

03 Lis 2009, 23:01

Witam serdecznie!!!

Co myślicie o audi A6 2.4 w benzynie? Mam na myśli wersję c5 czyli około 1999roku. Po auto jak coś będę jechał do Niemiec i bez opłat chcę przeznaczyć około 20tys.
Dodam, że auto jest mi potrzebne w celach turystycznych. Około 2 wypadów w góry i 2 nad morze w roku, a na co dzień mało jeżdżę. W sumie około 8tys km rocznie. Stąd też decyzja o benzynie. Poza tym chcę żeby auto miało siłę jak się zapakuję i stąd taka pojemność.

Czy ktoś wie jak jest z awaryjnością tego silnika? Czy ma jakieś mankamenty? Jakie jest średnie spalanie w trasie przy spokojnej jeździe?

pozdrawiam i proszę o pomoc
mareczek11400
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili