Audi A8 problem z odpalaniem

Audi A8 problem z odpalaniem

02 Sie 2008, 14:14

witam
Mam problem z odpalaniem audi a8 dotyczy zimniego jak i ciepłego silnika potrzebuje 30 sekund na odpalenie .
Czy wie ktoś może co mu dolega wydałem już sporo kasy na psełdo mechaników i nic nie zrobili prosze o pomoc :( :( :( :( :(
Pozdrawiam Darek
dakew
Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Re: Audi A8 problem z odpalaniem

03 Sie 2008, 00:07

Miałem taki problem. U mnie okazało się że zapłon się przestawiał. A jaki silnik, rok?
    Dj
    Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Audi A8 problem z odpalaniem

03 Sie 2008, 00:26

2.5 tdi v6 zapłon sprawdzałem jest ok dzisiaj dowiedziałem się że mam sprawdzić jakąś mapę wtrysku tylko nie wiem gdzie to mogę zrobić
    Pozdrawiam Darek
    dakew
    Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Przekazanie kluczyków firmie CEZ, Skoda Octavia Green E Line
      Master Truck
      Volvo N88, ciężarówka
      Piotruś - najmłodszy kaskader w Polsce
      Alufelgi, Bentley Motors