Audi A8 problem z odpalaniem

Audi A8 problem z odpalaniem

02 Sie 2008, 13:14

witam
Mam problem z odpalaniem audi a8 dotyczy zimniego jak i ciepłego silnika potrzebuje 30 sekund na odpalenie .
Czy wie ktoś może co mu dolega wydałem już sporo kasy na psełdo mechaników i nic nie zrobili prosze o pomoc :( :( :( :( :(
Pozdrawiam Darek
dakew
Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Re: Audi A8 problem z odpalaniem

02 Sie 2008, 23:07

Miałem taki problem. U mnie okazało się że zapłon się przestawiał. A jaki silnik, rok?
    Dj
    Początkujący

Miejscowość: Wrocław

Re: Audi A8 problem z odpalaniem

02 Sie 2008, 23:26

2.5 tdi v6 zapłon sprawdzałem jest ok dzisiaj dowiedziałem się że mam sprawdzić jakąś mapę wtrysku tylko nie wiem gdzie to mogę zrobić
    Pozdrawiam Darek
    dakew
    Nowicjusz

Miejscowość: Twardogóra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006