Audi - podstawka do telefonu

Audi - podstawka do telefonu

19 Cze 2008, 00:00

Witam mam problem. Mam samochód Audi A4 2005 rok. Mam fabrycznie zamontowaną podstawkę do telefonu (system głośno mówiący). Trzeba dokupić kolejną część aby móc podłączyć telefon. Mi jest to nie potrzebne bo telefon mam podłączony do GPS. Więc mam pytanie czy można kupić na tą podstawkę, część na której będe mógł zamontować jaki kolwiek telefon?? Nie musze go podłączać do samochodu poprostu chodzi mi o taki "stojaczek".

PS.

Nie chce kupywać osobnego stojaka, ponieważ chce wykorzystać jako stojak ten fabryczny :)
viini666
Nowicjusz

Miejscowość: Kwidzyn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5 [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik diesla o mocy ok. 180KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - BMW X5 3,0d e53 - 184KM - Mercedes ML 270 ...
    Zegarek Nissan Nismo Watch Zegarek Nissan Nismo Watch
    Nissan przedstawia pierwszy zegarek typu smartwatch, umożliwiający nawiązanie połączenia pomiędzy samochodem i kierowcą. Nissan zostanie pierwszym producentem samochodów, który opracował zegarek smartwatch stworzony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW i8, wnętrze
      Logo STI, Subaru
      Lexus LS 460, tył
      VTG Corvette