Audiotrip na telefon mobilny !

audiotrip na telefon mobilny !

28 Lip 2014, 22:25

Witam serdecznie kilka dni temu znalazłem bardz ociekawą aplikacjie na urządzenia mobilne z GPS AudioTrip jest to pewnego rodzaj przewodnik który umożliwia przemieszczania się z wyznaczonego punktu do celu . Aplikacja ma także opcje do tworzenia nowych tras które tworzą sami użytkownicy i zarabiają na tym pieniążki.
boczek952
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 30 03 1928
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Audi A8

Re: audiotrip na telefon mobilny !

30 Lip 2014, 17:26

będę musiał spróbować...
fajnyfacet
Nowicjusz

Auto: audi

Re: audiotrip na telefon mobilny !

14 Sie 2014, 17:14

dzięki boczek952 ! dzieki tobie sprawdziłam aplikacje audiotrip. jestem pod wielkim wrazeniem jej możliwości, strasznie szybko sie rozwija i moze stanowic rewolucje na rynku. pomogła mi podczas zwiedzania Wilna, urozmaiciło moje trasy. dzieki temu stały sie duzo atrakcyjniejsze.Trasy które zwiedziłam sama dodałam na KickStarter i myślę że posłużą miłośnikom wypraw . Szczałeczka i do zobaczenia na trasie !
OLAma12
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 04 2011
Auto: Porsche 911
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 generacji
    Na noworoczny test do naszej redakcji trafił ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros 1851 4×2 LS Bluetec 6 najnowszej generacji w wersji z 510-konnym silnikiem i kabiną GigaSpace. Ciągnik połączyliśmy z chłodnią do przewozu ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane II
      Z ulicy na tor - Poznań
      1/4 mili Bemowo
      Motor Show