Autko 12-14k kupie

19 Kwi 2013, 13:13

Witam serdecznie,

Chciałbym kupić osobówke w cenie 12-14k PLN. Co moglibyście zaproponować najlepszego w tych granicach? Chciałbym by było ekonomicznie a zarazem by koszty użytkowania też nie były duże.

Pozdrawiam
Darek299
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: opel corsa c

19 Kwi 2013, 13:39

Podałeś zbyt mało danych.
mati113
Początkujący
 
Posty: 123
Miejscowość: Bytom
Auto: Nissan Micra
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

19 Kwi 2013, 13:47

obecnie mam corse na LPG. Chciałbym coś podobnego a więc niedrogiego w użytkowaniu, naprawach itd. Nie musi być koniecznie na LPG jeśli w dieslu pali niewiele więcej lub benzynie. Nie chce smoka który pije paliwo tylko coś takiego do miasta

Z tego co widze to dla mnie będzie coś w stylu golfa 4 lub focusa. Czy coś w ten deseń jeszcze moglibyście zaproponować?
Darek299
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: opel corsa c

20 Kwi 2013, 13:40

Można jeszcze dorzucić do tego zestawu Seata Leona,Ibize oraz Opla Astre. Odrzuciłbym focusa,ponieważ będzie to mk1 gdzie możesz mieć duże problemy z korozją. Stra jako kompakt powinna się bardzo fajnie sprawdzić,powiedzmy z silnikiem 1.4 gdzie to spalanie nie będzie wysokie.
Turbopama
Początkujący
 
Posty: 218
Prawo jazdy: 10 03 1996
Auto: BMW M3

30 Lip 2013, 13:53

Witajcie, forumowicze!
Niedrogie auta czasami możecie wyszukiwać
Polecam szukać również w innych regionach Polski. Ostatnio kupiłem Daewo Lanos za 3 400 zł
Także są porządne oferty + możliwość zamieścić swoje ogłoszenie :shock:
pozdrawiam i miłego dnia
Radosław
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: Audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...