Autko do 17tys

19 Cze 2010, 08:58

Witam. Jest to mój pierwszy temat więc z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy.
Chciałbym zmienić swój wysłużony już samochodzik na coś nowszego. Nie interesują mnie jakieś super osiągi gdyż nie zamierzam tym samochodem szaleć, ma po prostu jeździć, mało palić, być niezawodnym i tanim w utrzymaniu. Interesowałby mnie jedynie silnik Diesla oraz możliwie najmłodszy rocznik z małym przebiegiem. Szukałem już czegoś, zwróciłem uwage na Opla Astrę II 1,7DTI oraz Forda Focusa 1,8TDDI. Patrzałem też na Golfa IV, ale w tym przypadku dużo płaci się za markę... może macie jakieś inne propozycje? jakieś nowe dobre samochodziki? byłbym wdzięczny za pomoc =]

[ Dodano: Nie Cze 20, 2010 12:04 ]
chociaż powiedzcie coś o blacharce albo o tych silnikach, jak się sprawują, czy są jakieś problemy. Znalazłem też opcje Citroena C3 1,4HDI albo Peugeot'a 206 również z takim samym silnikiem. Może ma ktoś takie samochody?
adaxol
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Kalisz

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Japonia przestawia gospodarkę na wodór
    Władze Japonii widzą w wodorze sposób na obniżenie emisyjności gospodarki i niezależność energetyczną. Po dotychczasowych programach pilotażowych kraj ten przygotowuje się do szeroko zakrojonych działań na poziomie ...