Autko do 9000

Autko do 9000

12 Wrz 2016, 17:03

Cześć, jaki polecicie mi samochód do 9000zł?
Poważnie zastanawiałem się nad Almerą N16, a konkretnie o modelu poliftowym z silnikiem 1.8 116KM, lecz słyszałem niepochlebne opinie o pierścieniach, które z powodu swoich niedoskonałości mogą doprowadzić do zatarcia silnika przez duże zużycie oleju. Podobno łańcuch rozrządu szybko się rozciąga, więc pewnie używka ok. 150kkm będzie miała go do wymiany. Czy ktoś ma to autko i mógłby się wypowiedzieć? Jakie jeszcze moglibyście polecić, żeby nie było paskudne, w miarę dobrze wyposażone oraz niedrogie w eksploatacji? Taki powiedzmy mamowóz :D
Ps. może być z gazem :yes:
rpszczola
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Jeszcze nie mam

Re: Autko do 9000

14 Wrz 2016, 10:23

Almera N16 to zakup podwyższonego ryzyka.

Za 9k znajdziesz ładnego Civica VII.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...
    Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi
    Na wystawie "Dynamic Sculptures – tradycja sportowego ducha i elegancji w Audi", Audi museum mobile prezentuje dwanaście samochodów typu coupé, wyprodukowanych od lat trzydziestych ubiegłego wieku, aż ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili