Autko do 9000

Autko do 9000

12 Wrz 2016, 17:03

Cześć, jaki polecicie mi samochód do 9000zł?
Poważnie zastanawiałem się nad Almerą N16, a konkretnie o modelu poliftowym z silnikiem 1.8 116KM, lecz słyszałem niepochlebne opinie o pierścieniach, które z powodu swoich niedoskonałości mogą doprowadzić do zatarcia silnika przez duże zużycie oleju. Podobno łańcuch rozrządu szybko się rozciąga, więc pewnie używka ok. 150kkm będzie miała go do wymiany. Czy ktoś ma to autko i mógłby się wypowiedzieć? Jakie jeszcze moglibyście polecić, żeby nie było paskudne, w miarę dobrze wyposażone oraz niedrogie w eksploatacji? Taki powiedzmy mamowóz :D
Ps. może być z gazem :yes:
rpszczola
Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 12 1995
Auto: Jeszcze nie mam

Re: Autko do 9000

14 Wrz 2016, 10:23

Almera N16 to zakup podwyższonego ryzyka.

Za 9k znajdziesz ładnego Civica VII.
[link wygasł]
[link wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną? Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006