Autko w granicach 3-3,5 tysięcy PLN

14 Lip 2015, 20:32

Tico to z salonu za tą kase by nie było :mrgreen: No ale Nubirka, Espero, Lanos?
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

19 Lip 2015, 09:24

a np Fiat Bravo? coś na jego temat?
Stepown
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 07 07 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

19 Lip 2015, 09:33

albo może Punto?
Stepown
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 07 07 2015
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Nie mam

19 Lip 2015, 10:03

Punto ok ale sporo egzemplarzy jest już skorodowane (zazwyczaj nie ma podłogi albo progów) choć za tą kaske powinieneś znaleść przyzwoity egzemplarz,szukaj z silnikiem 1.2 75km albo diesla też godne polecenia.
[link do oferty na Olx wygasł] - z osiągami szału nie ma ale wygląda na dobrze utrzymanego.
Podobnie jak ten i nawet dobry wypas ma.
[link do oferty na Olx wygasł]

Bravo:
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lip 2015, 13:51

Vectre B kupisz za te pieniądze. Kolega kupił B za 3800 z 95 r W ciągu dwóch lat dołożył do niej max 1200 zł (teraz tylko dolewa) A jeździ i się nie psuje (o dziwo). Ale mam wrażenie, że takie sytuacje to wielka rzadkość. Cudów za te pieniądze bym się nie spodziewał.

Fiat punto to chyba najbardziej rozsądna opcja w tej kwocie.
Roller
Nowicjusz
 
Posty: 27
Auto: Ford Fiesta MK6
Silnik: 1.4 80KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Duże Toyoty w małej skali, ciekawe modele RC
    Jak zostać mistrzem Polski w rajdach terenowych? Najlepiej zacząć od Toyota Adventure Rally Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Okazuje się, że każdy może mieć dakarowego potwora w stylu Hiluxa, którym ...
    "Pudzian" i Actros - Prawdziwy Wojownik i jego Team
    Mariusz "Pudzian" Pudzianowski jest w Polsce i na świecie świetnie znany jako kilkukrotny mistrz World’s Strongest Man, a obecniecnie pięściarz federacji KSW. Nie każdy wie jednak, że prowadzi on również firmę ...