Auto 10000zł

Auto 10000zł

17 Lip 2016, 11:33

Witam, wiem że już wszystkim zdążyło zbrzydnieć temat auta do 10000zł no ale jednak nie mam wyboru bo telefon średnio chcę współpracować z zmiana stron na przeglądarce. Dochodząc do sedna, poszukuje auta do 9,10 tysięcy. Pojemność do 2.0, benzyna i gaz, coupe lub sedan, mało awaryjny i nie za stary, fajnie jakby był duży i miał w miarę świeży wygląd. Jazda po mieście miesięcznie koło 600km. Jestem z Trójmiasta no i będzie to 1 wóz. Dzięki wszystkim za podesłane auta. Pozdrawiam! :ok:
Nudzimisiexd
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nowa Dacia Duster
      Ferrari California T
      Blade - pierwszy supersamochód z drukarki 3D, 2
      demontaż 5