Auto 10000zł

Auto 10000zł

17 Lip 2016, 10:33

Witam, wiem że już wszystkim zdążyło zbrzydnieć temat auta do 10000zł no ale jednak nie mam wyboru bo telefon średnio chcę współpracować z zmiana stron na przeglądarce. Dochodząc do sedna, poszukuje auta do 9,10 tysięcy. Pojemność do 2.0, benzyna i gaz, coupe lub sedan, mało awaryjny i nie za stary, fajnie jakby był duży i miał w miarę świeży wygląd. Jazda po mieście miesięcznie koło 600km. Jestem z Trójmiasta no i będzie to 1 wóz. Dzięki wszystkim za podesłane auta. Pozdrawiam! :ok:
Nudzimisiexd
Nowicjusz

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR Koncepcyjne crossovery Toyoty od R-SC do C-HR
    Crossover Toyoty oparty na C-HR Concept to najnowszy produkt japońskiego koncernu. Auto trafi na rynek w połowie tego roku, jednak jego historia sięga 15 lat wstecz, kiedy zadebiutował koncept R-SC. Wciąż nie wiemy, jak będzie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili