Auto 6/7 tys

Auto 6/7 tys

19 Lut 2016, 23:34

Witam. Jako, że za jakieś pół roku będę się wyprowadzał na studia potrzebuje nowego auta ponieważ moja 20 letnia vectra już przerdzewiała i wypadało by zmienić auto na ciut nowsze. Od auta wymagam tego by dowiózł mnie z punktu A do punktu B. Przynajmniej raz albo dwa razy chciałbym wracać do domu (studia oddalone o +/- 500 km) więc nie chcę jakiejś corsy którą bałbym się wybrać w dłuższą podróż.

Aktualnie na oku mam Renault megane 2004 hatchback. Tylko czytam, że auto awaryjne. Dlatego zdaję się na Was z nadzieją, że coś polecicie dobrego. Bardziej bym preferował benzynę w ostateczności diesla. O gazie nie chcę słyszeć ;>

Pozdrawiam
karpato
Obserwowany

Auto: Opel Vectra B

Re: Auto 6/7 tys

20 Lut 2016, 11:21

Megane sobie odpuść bo własnie awaryjne jak piszesz no i nie w tym budżecie.

Dlaczego nie chcesz lpg?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili