Auto 6/7 tys

Auto 6/7 tys

19 Lut 2016, 23:34

Witam. Jako, że za jakieś pół roku będę się wyprowadzał na studia potrzebuje nowego auta ponieważ moja 20 letnia vectra już przerdzewiała i wypadało by zmienić auto na ciut nowsze. Od auta wymagam tego by dowiózł mnie z punktu A do punktu B. Przynajmniej raz albo dwa razy chciałbym wracać do domu (studia oddalone o +/- 500 km) więc nie chcę jakiejś corsy którą bałbym się wybrać w dłuższą podróż.

Aktualnie na oku mam Renault megane 2004 hatchback. Tylko czytam, że auto awaryjne. Dlatego zdaję się na Was z nadzieją, że coś polecicie dobrego. Bardziej bym preferował benzynę w ostateczności diesla. O gazie nie chcę słyszeć ;>

Pozdrawiam
karpato
Obserwowany

Auto: Opel Vectra B

Re: Auto 6/7 tys

20 Lut 2016, 11:21

Megane sobie odpuść bo własnie awaryjne jak piszesz no i nie w tym budżecie.

Dlaczego nie chcesz lpg?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Fiat 500 Abarth
      Samochód odrzutowy - Predator, 4
      Porsche Cayman S
      X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska