AUTO-BAKS Gończyce

Jak podoba Ci się obsługa w Auto-Baksie?

Ankieta zakończyła się 08 Lut 2010, 18:22

Bardzo dobra
1
100%
Dobra
0
Brak głosów
Średnia
0
Brak głosów
Beznadziejna
0
Brak głosów
Razem głosów : 1

AUTO-BAKS Gończyce

08 Gru 2009, 18:22

Witam chciałbym napisać o sklepie i warsztacie w Gończycach (między Warszawą a Lublinem). Często kupuje tam części i korzystam z usług warsztatu. Miła obsługa (piękne panie) i fachowa pomoc. Praktycznie wszystko można tam dostać od używanych części (lampy, drzwi, szyby itd. itp.) po nowe w dobrych cenach (części mechaniczne i wiele innych). Wiem też że dobierają tam lakiery samochodowe (i nie tylko).praktycznie każdy lakiernik kupuje od nich szpachle itp. Można u nich nawet kasować pojazdy. Wydają zaświadczenia takie jak Auto Kasacja w Warszawie tyle że w Auto-Baksie płacą za oddany złom. Sam kasowałem tam starego Polonez. Jeśli chcecie kupić części czy szyby naprawdę sprawdźcie u nich. Wiem tez że wstawiają szyby u klienta więc nie trzeba prowadzić samochodu na warsztat :) Uważam że to naprawdę dobra firma.

sprawdzenia ich oferty.
Ostatnio edytowany przez kompas, 11 Gru 2009, 01:54, edytowano w sumie 1 raz
kompas
Nowicjusz

Miejscowość: Żelechów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Daewoo G2X
      Wózek czterokołowy, tuning
      Puchar Scirocco R 2012 na torze Red Bull Ring w Spielbergu, 7
      Toyota Crown, 60 urodziny i face lifting, tył