Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

13 Cze 2012, 21:13

Witam
Serdecznie nie polecam.
Gdy był tam stary Polmozbyt nie było telewizora i kanap , ale byli mili ludzie i w miarę rzetelna usługa.Dzisiaj zmienił się właściciel - inna firma - są tam po prostu naciągacze.
Klient przede mną przyjechał podobnie jak ja na przegląd. Mechanik znalazł uszkodzenie - rzekomo tuleje do wymiany - zainkasowano 98 zł i zaproponowano wymianę tulei w skodzie fabii za bagatela ponad 360 zł. Oczywiście na przegląd klient przyjechać musi jeszcze raz.
Poradziłem klientowi (chyba zbyt głośno) warsztat z tańszą usługą.
Przyszła moja kolej na przegląd (Volvo 2006r - regularnie serwisowane); i co ? - mechanik stwierdza luz w końcówce drążka - ja osobiście tego luzu jakoś nie wyczuwałem - samochód przeglądu nie przeszedł - kasę diabli wzięli. Pojechałem sprawdzić do mojego mechanika - na dzisiaj wymiana końcówki drążka niezasadna. Przegląd bez problemu samochód przeszedł - w innej stacji.
Znudzonym obsługą klientów panom - dziękuję - więcej się tam nie pojawię, a pan mechanik, chcący naprawiać 80% samochodów z polskich dróg niech idzie na kurs strzyżenia trawników, bo może niedługo mu się to przyda. Szkoda czasu i pieniędzy - rynek ich zweryfikuje.
Pa
CRO65
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Cze 2012, 20:31
Prawo jazdy od: 11 11 1982
Auto: Volvo

Re: Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

05 Lip 2012, 22:38

Witam,

Zupełnie się Panem nie zgadzam, myślę że opinia Pańska jest skrajnie niesprawiedliwa,

Mam świetne porównanie tego miejsca z czasów Polmozbytu a obecnych , otóż zmiany są ogromne i to na dużo lepsze, nie chodzi mi o kanapę czy telewizor, ale właśnie o fachowość i rzetelność obsługi.

Korzystałem niedawno z przeglądu rejestracyjnego i diagnosta bardzo rzetelnie sprawdził mój samochód , nakazał uzupełnić oświetlenie i w niedługim czasie wymienić układ hamulcowy.

Z Pana opisu wnioskuję,że Pana wcześniejsze wizyty kończyły się wręczaniem łapówki poprzedniej ekipie ( bo takie były wtedy standarty pracy ) aby otrzymać stempel w dowód stąd zaskoczenie , że zawsze było dobrze a teraz jest źle


Co do cen uważam, że są na podobnym poziomie jak w Feuvercie czy Nastapolu sam sprawdzałem przed dużą naprawą i jest bardzo podobnie.


Co do znudzonych panów obsługujących, nie mam zdania bo zawsze obsługuje mnie urocza pani ( bardzo miła i fachowa ) i nie zwracam uwagi na panów :)

Będę tam przyjeżdżał i wszystkim polecam bo jest naprawdę ok

pozdrawiam

Jan
Janek47
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Lip 2012, 22:20
Prawo jazdy od: 27 03 1990
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
  Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
  Transport ponadnormatywny i jego początki Transport ponadnormatywny i jego początki
  Pojazdy przewożące ciężkie i duże ładunki istniały już w XIX w., jednak dopiero pod koniec lat 20. ub. w. pojawiły się przyczepy, naczepy oraz odpowiednie ciągniki, które można uznać za protoplastów współcześnie ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Volkswagen Amarok Canyon w górach.
   Renault 6 - 1970r.
   Rage-Race 2007
   Mercedes-Benz Nowa Klasa E