Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

13 Cze 2012, 20:13

Witam
Serdecznie nie polecam.
Gdy był tam stary Polmozbyt nie było telewizora i kanap , ale byli mili ludzie i w miarę rzetelna usługa.Dzisiaj zmienił się właściciel - inna firma - są tam po prostu naciągacze.
Klient przede mną przyjechał podobnie jak ja na przegląd. Mechanik znalazł uszkodzenie - rzekomo tuleje do wymiany - zainkasowano 98 zł i zaproponowano wymianę tulei w skodzie fabii za bagatela ponad 360 zł. Oczywiście na przegląd klient przyjechać musi jeszcze raz.
Poradziłem klientowi (chyba zbyt głośno) warsztat z tańszą usługą.
Przyszła moja kolej na przegląd (Volvo 2006r - regularnie serwisowane); i co ? - mechanik stwierdza luz w końcówce drążka - ja osobiście tego luzu jakoś nie wyczuwałem - samochód przeglądu nie przeszedł - kasę diabli wzięli. Pojechałem sprawdzić do mojego mechanika - na dzisiaj wymiana końcówki drążka niezasadna. Przegląd bez problemu samochód przeszedł - w innej stacji.
Znudzonym obsługą klientów panom - dziękuję - więcej się tam nie pojawię, a pan mechanik, chcący naprawiać 80% samochodów z polskich dróg niech idzie na kurs strzyżenia trawników, bo może niedługo mu się to przyda. Szkoda czasu i pieniędzy - rynek ich zweryfikuje.
Pa
CRO65
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Cze 2012, 19:31
Prawo jazdy od: 11 11 1982
Auto: Volvo

Re: Auto Centrum Serwisowe Przybyszewskiego 199

05 Lip 2012, 21:38

Witam,

Zupełnie się Panem nie zgadzam, myślę że opinia Pańska jest skrajnie niesprawiedliwa,

Mam świetne porównanie tego miejsca z czasów Polmozbytu a obecnych , otóż zmiany są ogromne i to na dużo lepsze, nie chodzi mi o kanapę czy telewizor, ale właśnie o fachowość i rzetelność obsługi.

Korzystałem niedawno z przeglądu rejestracyjnego i diagnosta bardzo rzetelnie sprawdził mój samochód , nakazał uzupełnić oświetlenie i w niedługim czasie wymienić układ hamulcowy.

Z Pana opisu wnioskuję,że Pana wcześniejsze wizyty kończyły się wręczaniem łapówki poprzedniej ekipie ( bo takie były wtedy standarty pracy ) aby otrzymać stempel w dowód stąd zaskoczenie , że zawsze było dobrze a teraz jest źle


Co do cen uważam, że są na podobnym poziomie jak w Feuvercie czy Nastapolu sam sprawdzałem przed dużą naprawą i jest bardzo podobnie.


Co do znudzonych panów obsługujących, nie mam zdania bo zawsze obsługuje mnie urocza pani ( bardzo miła i fachowa ) i nie zwracam uwagi na panów :)

Będę tam przyjeżdżał i wszystkim polecam bo jest naprawdę ok

pozdrawiam

Jan
Janek47
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Lip 2012, 21:20
Prawo jazdy od: 27 03 1990
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
  W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
  Odświeżone Audi RS 3 Sportback Odświeżone Audi RS 3 Sportback
  Nowe Audi RS 3 Sportback zajmuje poczesne miejsce wśród sportowych modeli segmentu samochodów kompaktowych oferowanych przez producenta z Ingolstadt. Po światowej premierze Audi RS 3 Limousine na wystawie Paris ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Beata Sadowska - Ambasador Marki Prius w Polsce
   Summer Cars Party 2009
   BMW E30, drift
   Gama nadwozi Renault 19