Auto detailing

Auto detailing

21 Lis 2013, 13:44

Jestem ciekawy waszej opinii
Pożyczam kumplowi auto na ślub i mysle żeby je porządnie podczyścić
Czytałem że salony auto detailingu dobrze sie w tym sprawdzają ale nie korzystałem jeszcze
Może napiszecie jak tam jest i co mogą zrobić albo podpowiecie mi jakiś na śląsku
Jędrek30
Nowicjusz

Auto: BMW418M

Re: Auto detailing

23 Lis 2013, 20:02

Ja korzystam czasami ze studia DetailKing w Katowicach (mają jeszcze inne oddziały na śląsku). Bardzo dobrze sobie poradzili z moim lakierem, bo jednak wymagał odnowy, a do tego tapicerka skórzana też już wiała starością. Po wizycie samochód był jak nowy jeżeli chodzi o lakier i tapicerkę.
Kacperus
Nowicjusz

Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

29 Lis 2013, 11:43

Też twierdze że warto
Z lakierem naprawdę są w stanie zrobić cuda ,do tego płytsze ryski jak masz też się ich pozbędą
skóra odnowiona jak po wyjściu z salonu
no a najważniejsze przed zimą dobrze lakier porządnie zabezpieczyć co zrobią
Czasem bryce tez sie coś należy :ok:
yaross
Nowicjusz

Auto: chevrolet orlando

09 Gru 2013, 10:33

Dokładnie, porządne wyczyszczenie samochodu tak raz do roku na pewno będzie miało świetny efekt, szczególnie jak ktoś ma lepszej klasy samochód i chce, by był zadbany jak najdłużej.
Kacperus
Nowicjusz

Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

07 Lis 2016, 10:30

Mogę kilka dobrych słów napisać na temat autodetailingu w Detail King. Niedawno się otworzyli przy Wrocławskiej w Krk. Trafiłem do nich ze swoją Mazdą z polecenia kumpla i nie żałuję. Po takim detailingu myślę, że auto sporo zyskało na wartości, więc będzie okazja je lepiej sprzedać, niż na początku chciałem. Felgi błyszczą, reflektory wypolerowane, karoseria zabezpieczona powłoką ceramiczną.
kruchy33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006