Auto detailing

Auto detailing

21 Lis 2013, 14:44

Jestem ciekawy waszej opinii
Pożyczam kumplowi auto na ślub i mysle żeby je porządnie podczyścić
Czytałem że salony auto detailingu dobrze sie w tym sprawdzają ale nie korzystałem jeszcze
Może napiszecie jak tam jest i co mogą zrobić albo podpowiecie mi jakiś na śląsku
Jędrek30
Nowicjusz

Auto: BMW418M

Re: Auto detailing

23 Lis 2013, 21:02

Ja korzystam czasami ze studia DetailKing w Katowicach (mają jeszcze inne oddziały na śląsku). Bardzo dobrze sobie poradzili z moim lakierem, bo jednak wymagał odnowy, a do tego tapicerka skórzana też już wiała starością. Po wizycie samochód był jak nowy jeżeli chodzi o lakier i tapicerkę.
Kacperus
Nowicjusz

Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

29 Lis 2013, 12:43

Też twierdze że warto
Z lakierem naprawdę są w stanie zrobić cuda ,do tego płytsze ryski jak masz też się ich pozbędą
skóra odnowiona jak po wyjściu z salonu
no a najważniejsze przed zimą dobrze lakier porządnie zabezpieczyć co zrobią
Czasem bryce tez sie coś należy :ok:
yaross
Nowicjusz

Auto: chevrolet orlando

09 Gru 2013, 11:33

Dokładnie, porządne wyczyszczenie samochodu tak raz do roku na pewno będzie miało świetny efekt, szczególnie jak ktoś ma lepszej klasy samochód i chce, by był zadbany jak najdłużej.
Kacperus
Nowicjusz

Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

07 Lis 2016, 11:30

Mogę kilka dobrych słów napisać na temat autodetailingu w Detail King. Niedawno się otworzyli przy Wrocławskiej w Krk. Trafiłem do nich ze swoją Mazdą z polecenia kumpla i nie żałuję. Po takim detailingu myślę, że auto sporo zyskało na wartości, więc będzie okazja je lepiej sprzedać, niż na początku chciałem. Felgi błyszczą, reflektory wypolerowane, karoseria zabezpieczona powłoką ceramiczną.
kruchy33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 02 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: citroen

29 Mar 2017, 17:12

Na Śląsku tutaj "Myjnia Ręczna Gliwice" doprowadzą auto do porządku, CAR SPA dla twojego samochodu, będzie pan zadowolony :ok:
Marek99
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI Studyjne wersje nowego Golfa BlueMotion i Golfa GTI
    Podczas rozpoczynającego się dzisiaj Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu w centrum uwagi na stoisku Volkswagena znajduje się nowy Golf. Zbliżone do wersji seryjnych modele studyjne Golfa BlueMotion i sportowego ...

• Re: Auto detailing

25 Kwi 2017, 10:21

Hm...skoro chcesz go "podczyścić" na wesele to może zamiast korzystać z usług takich salonów, które na pewno sporo kosztują sam spróbujesz? Jeśli ktoś lubi takie "dopieszczanie" swoich aut to może być na prawdę świetna zabawa.
    DariuszK
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 05 2000
    Przebieg/rok: 3tys. km
    Auto: Ford Mondeo MK1
    Silnik: 2.0 Zetec 16V
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1996

• Warto przeczytać
    • Volkswagen Golf II - tuning