Auto do 10 tys. z ASR i ESP

Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 00:39

Witam,
interesuje mnie zakup auta używanego z budżetem ok. 10 tys. zł . Silnik benzynowy. Jeżdżę mało ok. 5 tys. km rocznie miasto/trasa.

Priorytetem dla mnie jest wyposażenie w kontrolę trakcji i stabilizację toru jazdy, tak aby te systemy były możliwie najlepsze i najbezpieczniejsze. Niestety miałem kiedyś kolizję z powodu poślizgu w aucie bez żadnych systemów i nigdy więcej nie chciałbym tego doświadczenia powtórzyć.

Proszę doradźcie coś. a Jeśli w podanym budżecie nie ma żadnej opcji to napiszcie chociaż do jakiej kwoty mam dozbierać.
Xelte
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 09:12

Auto samo z siebie nie wpadło w poślizg

mondeo mk3, passat?, może stara c5, s40/v40
Invi
Zaawansowany

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Auto: volvo_s60_2004 / mazda_3_2016
Silnik: 2.5T/2.0
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili