Auto do 10 tys. z ASR i ESP

Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 00:39

Witam,
interesuje mnie zakup auta używanego z budżetem ok. 10 tys. zł . Silnik benzynowy. Jeżdżę mało ok. 5 tys. km rocznie miasto/trasa.

Priorytetem dla mnie jest wyposażenie w kontrolę trakcji i stabilizację toru jazdy, tak aby te systemy były możliwie najlepsze i najbezpieczniejsze. Niestety miałem kiedyś kolizję z powodu poślizgu w aucie bez żadnych systemów i nigdy więcej nie chciałbym tego doświadczenia powtórzyć.

Proszę doradźcie coś. a Jeśli w podanym budżecie nie ma żadnej opcji to napiszcie chociaż do jakiej kwoty mam dozbierać.
Xelte
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Auto do 10 tys. z ASR i ESP

05 Wrz 2016, 09:12

Auto samo z siebie nie wpadło w poślizg

mondeo mk3, passat?, może stara c5, s40/v40
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Oddam w dobre ręce
Mazda 3 sedan, produkcja maj 2k16, SkyEnergy + navi, 2.0/120ps, 25kkm przebiegu
Wyjściowa cena 65k, negocjuj, sprzedaż na FV
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Auto: volvo_s60_2004 / mazda_3_2016
Silnik: 2.5T/2.0
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...
    Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Energy - Monster Truck, na dwóch kołach
      Fiat Bravo
      Blue Thunder - Monster Truck, 15
      Mitsubishi L200, off-road