Auto do 10 tyś z kosztami

Auto do 10 tyś z kosztami

25 Gru 2016, 10:47

Witam,

swego czasu pisałem na forum na temat Volvo XC60 jednakże wybór padł na tańsze DS5 - mam nadzieje, że był to dobrywybór. Teraz potrzebuje kupić dodatkowe auto - sedana do około 7-8 tyś, resztę chce przeznaczyć na ubezpieczenie oraz ewentualne wymiany podstawowe. Zastanawiam się nad Hyundai Sonata około 01/02 roku, po opiniach wydaje się to ciekawy wybór, chociaż sam nie siedziałem jeszcze w środku. Czy taka alternatywa dla zwykle bardzo "dojechanych" passatów itp to dobry wybór?

Proszę o pomoc. Auto ma służyć jako auto do krótkich, choć w przyszłości może również dłuższych, dojazdów do pracy.

Proszę o pomoc :)
igorsky
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 10 2010
Auto: Audi
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel

Re: Auto do 10 tyś z kosztami

25 Gru 2016, 11:13

Sonata jest ok, może być problem ze znalezieniem ze względu na małą ilość egzemplarzy. Sporo jest też aut sprowadzonych ze stanów, czyli praktycznie w 100% powypadkowych. Jeśli znajdziesz coś ciekawego to dobry wybór
Ode mnie coś popularniejszego, avensis mk1, accord vi, s40, c5, może omega.
Jako faworyci accord i s40
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Auto: volvo_s60_2004 / mazda_3_2016
Silnik: 2.5T/2.0
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 323i E21, światła, ASTW
      Nissan GT-R
      WST 1/4 MILI
      Rage-Race 2007