Auto do 10tyś zł z LPG badz DIESEL

Auto do 10tyś zł z LPG badz DIESEL

09 Kwi 2016, 09:25

Witam, aktualnie jestem posiadaczem Audi a4 z 99r. Silnik 2.4 V6 jak najbardziej odpowiada jednak koszty eksploatacji w mieście są dość duze. Muszę w miesiącu zatankowac ok. 100zł benzyny na rozruchy oraz LPG tyle co wyjeżdze przy spalaniu 12. Nasze trasy są różne, ja używam auta na dojazdy do pracy 6km w jedna (22x w miesiacu) oraz na dojazdy na zakupy po Gdańsku. Moja dziewczyna używa też audi na dojazdy do szkoły (w jeden weekend robi około 600km) dwa razy w miesiącu. Dochodzi do tego raz na miesiąc podjazd w rodzinne strony 150km w jedna oraz dwa razy do roku 800km w jedna do brata.
Zastanawiam się własnie nad dieslem z grupy VW 1.9 TDI tylko martwi mnie tutaj to ze dziewczyna szkołe skończy a silnik nie bedzie juz miał tych tras do szkoły i bedzie uzywany glownie na dojazdy do marketów i pracy.
Drugą opcją jest silnik 1.6/1.8 z LPG. Na rozruchy z tego co wiem idzie gdzies 40-60 zł i jego spalanie LPG jest mniejsze bo 8.5-11.
Co do wielkości auta to audi mam w Avancie i mi odpowiada długość jednak nie odpowiada mi wielkość auta w środku dla pasażerów. Nie chciałbym dłuższego juz auta, wole stracic bagażnik ale zyskać miejsce na tylnej kanapie.

Myśle ze coś dacie rade podpowiedzieć.
pici
Nowicjusz

Miejscowość: Czw

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Hilux w Rajdzie Dakar 2013, zespół Małysz - Marton, 7
      Volvo S90, wygodne fotele
      BMW E30 - 291 KM, 334 NM, 3
      Kia Picanto, bok, 2011