Auto do 12 tyś

Auto do 12 tyś

10 Cze 2016, 19:14

Witam, poszukuję pierwszego samochodu, chciałbym żeby nie było za duże, wielkość mazdy 6, wszelkich passatów w sedanie odpada. Najlepiej hatchback, max 2.0 pojemność silnika, żeby był ekonomiczny w miarę, duża dostępność części. Będę jeździł często po trójmieście, sporadycznie w trasie. Zastanawiałem się nad Hondą civic 7 w wersji sport i mazdą 3. Jestem otwarty na propozycje, mile widziane seaty leony. Typ silnika bez znaczenia. Jestem z Elbląga, mogę po auto pojechać max 300 km. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam
basketordie
Nowicjusz

Auto: brak

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...
    Lakiernia powłok zewnętrznych Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili