Auto do 15 000

Auto do 15 000

29 Kwi 2016, 20:42

Witam, mam zamiar sciagnac auto z holandii przez szwagr. Wybralem kilka interesujacych mnie modeli i chcialbym abyscie napisali co na ten temat sadzicie, chce uyskac opini osoby trzeciej ( ktora sie zna lub miala stycznosc z tymi autami ). Szukam auta do kwoty 15 000 zl maksymalnie 12 letnie w benzynie o mocy 100-130km z silnikiem 1.6-1.8 ( w miare cos oszczednego ). W przyszlosci planuje zalozyc sekwencje. Interesuje mnie tylko sedan i hatchback
Opel vectra c
Opel Astra
Ford mondeo mk3
Ford focus
Mazda 6
Mazda 3
Audi a4
Nissan Almera
Renualt Laguna
Auta od rocznika 2004+ chce uzyskac porad ktore silniki z tych aut wyzej wymienionych naprawde sa wytrzymale a ktorych unikac jak ognia. Najbardziej zalezy mi na Opel Astra Ford mondeo mk3 Ford focus, Mazda 6 nie mam zadnego pojecia o tym samochodzie.
wojtas123
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 09 1993
Auto: Nie mam
Paliwo: Benzyna

Re: Auto do 15 000

29 Kwi 2016, 20:57

z tego co widzę to laguna jest najciekawszą opcją. za 15tyś masz szanse wychacyc coś po lifcie, najlepiej w wersji 2.0. Jeśli nie boisz się wymiany dwu-masy w przyszłości to można brać też pod uwagę 2.0T. w takiej cenie dostaniesz dosyć komfortowe auto z co najciemniej 2005r. Nie muszę chyba wspominać że instalacja gazowa dobrze współpracuje z oboma silnikami
legler
Początkujący

Prawo jazdy od: 04 05 2005
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Nissan Primastar, Citroen C5FL
Silnik: 2.0 dCi, 2.0 Benzyna
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili