Auto do 15-20k zł

Auto do 15-20k zł

10 Paź 2016, 19:21

Przede wszystkim witam wszystkich :) Przymierzam się do zmiany auta i szukam czegoś w rozsądnej cenie.
Mogę przeznaczyć 15-20 tysięcy ( lepiej ta tańsza opcja) + około 3 tysiące na start ( filtry oleje i inne duperele).
Rejon - 300km od stolicy. Dystans w sumie nie gra aż takiej roli jeśli auto będzie tego warte.
Użytkowanie myślę że 15% miasto, reszta trasa.
Szukam auta wygodnego, najlepiej z możliwością sterowania radiem z kierownicy, w miarę dużego ( by spokojnie dało się przejechać te 100km w 5 osób) dosyć dynamicznego (>150KM). Silnik - benzyna + gaz bądź diesel, sama benzyna trochę za droga. Roczne przebiegi > 20k km. Myślałem nad Vectrą C 2.0T aczkolwiek nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat zagazowania jej. Rozważałem również A4 B6 1.8T, ale odpada ze względu na wielowachacz.
Liczę na jakieś porady i pozdrawiam :)
taxi0
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 07 2014
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: XX

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2009
      Zabudowa Car Audio - Opel Astra Coupe
      Silnik 1.5 litra BMW TwinPower Turbo
      Targi AutoSalon i AutoSerwis