Auto do 15 tyś. zł.

Auto do 15 tyś. zł.

29 Sie 2016, 14:41

Witam forumowicze.
Poszukuję samochodu do 15 tyś. zł (jeżeli będzie warto jestem w stanie dołożyć 1,5 tyś). Jestem zielony w tym temacie i dlatego zwracam się do Was - osób które siedzą w tym na co dzień:)
Przeznaczenie auta: dojazd do pracy, od czasu do czasu wyjazd w dłuższą trasę. Max 20 tyś km. rocznie
Benzyna, LPG, czy ON: tutaj właśnie sam nie wiem co będzie lepsze. Chętnie zapoznam się z Waszą opinią.
To czego oczekuję od samochodu: Na pierwszym miejscu na pewno bez awaryjność. Nie po to chcę kupić auto aby raz w miesiącu prowadzać je do mechanika i zastanawiać się czy dojadę do pracy czy nie. W miarę niskie koszty utrzymania. Nie chcę wydawać dwóch pensji na naprawienie jakiejś awarii. Jeżeli chodzi o moc to nie musi to być demon osiągów. Aby wystarczyło jej na komfortową jazdę ale i nie zabrakło przy wyprzedzaniu.
Jeżeli chodzi o wygląd to jest to dla mnie sprawa drugoplanowa.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Shagy
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam

Re: Auto do 15 tyś. zł.

29 Sie 2016, 14:50

Złotym środkiem wydaje się być dla Ciebie Opel Astra H 1.8 125KM - tanie w utrzymaniu, proste autko bez fajerwerków, silnik dobry do LPG.
łysy30
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 i-vtec 140KM
Paliwo: Benzyna

30 Sie 2016, 07:04

Moze Audi A3 8L 1.8T 150km ?
flini
Początkujący

Auto: Toyota Corolla E11 1.4 VVTI

15 Wrz 2016, 16:04

Witam ponownie. Odnawiam temat w celu poradzenia się Was co sądzicie o podanych ogłoszeniach. Dodam tylko że budżet zwiększył się do 18 tyś zł.
Z góry dziękuję za pomoc.

[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Shagy
Obserwowany

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006