Auto do 15 tys zł

Auto do 15 tys zł

19 Paź 2016, 16:53

Cześć, od jakiegoś czasu szukam auta do 15 tys zł i mam spory dylemat odnośnie jakie wybrać. Przewiduję że rocznie będę robił ok 20 tys km więc pewnie diesel byłby lepszy niż benzyna. 2x w miesiącu planuję dłuższą trasę Białystok-Gdańsk a tak to jeździłbym nim Biały-Suwałki(120km w jedną stronę). Szukałem ciekawych ofert i czy moglibyście je ocenić ew dodać swoje propozycje samochodów? W głównej mierze szukam kombii ew hatchbacka ale sedanem też nie pogardzę :)
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
[link wygasł]
Myślałem jeszcze nad skodą octavią lub passatem b5.

Z góry dziękuję za pomoc ;)
ladazxcv
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 09 1995
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: audi 80

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 323i lewa strona
      VW Golf III, dziewczyny, 2
      Seat Ibiza 2012 - klimatronic
      Drift BMW seria 5 E39