Auto do 15 tysięcy... Jakie ?

Auto do 15 tysięcy... Jakie ?

03 Sty 2016, 22:31

Witam :)
Jak wiadomo na rynku teraz dużo aut w dobrych cenach...

Jeżdżę oplem już 5 lat i jestem bardzo zadowolony ale jak wiadomo pasowałoby kupić coś nowszego i mocniejszego :)

Chciałbym się Was doradzić co Wy byście polecieli (wiem kobiety jak i auta sie nie poleca) ale jakieś Wasze propozycje były by dla mnie potwierdzeniem moich propozycji :)

Szukam coś w cenie do 15 tysięcy, rocznik jak najmłodszy :) Opel jakiś ale nie koniecznie... Biorę pod uwagę też Seaty, Volkswageny, Audi... Zresztą sami doradźcie co Waszym zdaniem najlepsze i się sprawdza według Waszego doświadczenia :)

Noi jak wiadomo... części tanie, dostępność zamienników, chciałbym aby był bogaty w wyposażenie tzn. dużo bajerków na desce "pokręteł,przycisków itd" i najważniejsze to jak najmniej awaryjne :) To chyba każda z cech jaką chciałby mieć klient kupujący samochód :)
Kubalaa
Nowicjusz

Auto: Opel Astra F
Silnik: 1.7 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Off Road Rescue Team, Nissany
      Fiat 500L Trekking Street Surf
      Przygotowania toru do Wrak Race
      BOLA B1 Subaru