Auto do 15tys, holandia

28 Kwi 2017, 11:54

Witam
Poszukuję samochodu do 3500e+/-. Samochód planuję kupić w Holandii gdzie jestem praktycznie cały czas.
Moje wymagania to głównie benzyna , sedan/hatchback, niskie spalanie, moc na tyle by się nie denerwować podczas jazdy (
Choć należę do spokojnych kierowców) , jak najmniej usterek. Dziennie robię z 25km, jeżdżę obecnie skuterem. Jeśli kupię auto na bank będę jeździł gdzieś na weekendy,ale raczej mało. No i w ciągu roku trasa Polska- Holandia (2300km) z 3 razy. Mam na oku:
Seat Ibiza oraz Leon, Grande Punto, Toyota Yaris, Skoda Fabia oraz Oktawia, Ford Focus Mkp2. Jakie są wasze propozycje oraz czy zgadzacie się ze mną ,że lepiej kupić tutaj w Holandii. Jeśli tak to jaki koszt trzeba dodatkowo liczyć (akcyza, tłumaczenia) Jeśli chodzi o Holandię to jest strona : marktplaats.nl
Baggio
Nowicjusz
 
Posty: 19
Prawo jazdy: 10 01 2014
Przebieg/rok: 12tys. km
Auto: Skuter

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Adaptacyjne światła drogowe
    System automatycznych świateł drogowych automatyzuje – jak sama nazwa wskazuje – przełączanie świateł z drogowych na mijania i odwrotnie. Nie eliminuje jednak problemu, jakim jest gorsza widoczność wynikająca ...
    Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...