Auto do 25 tys. Moze jaguar?

Auto do 25 tys. Moze jaguar?

11 Wrz 2016, 16:02

Witam jestem szczesliwym posiadaczem niedawno nabytego prawa jazdy, wiec pora kupic jakies auto. Mam na wydanie ok. 25 tys zł, zastanawialem sie nad jaguarem, od zawsze podobaly mi sie samochody typu jaguar type s czy Chrysler 300C. Moje pytanie czy uwazacie ze tego typu auta sa dobre dla mlodego kierowcy? Jezeli nie to podajcie swoje typy, nie mam specjalnych wymagań, jedyne co to musi byc manualna skrzynia biegow i zeby byl w miare malo awaryjny. Jesli podacie jakies typy z niemiec, to tylko do pojemnosci 2.0 :)
RickGrimes
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 1998
Auto: Nie mam

Re: Auto do 25 tys. Moze jaguar?

11 Wrz 2016, 21:01

Temat pachnie ściemą na 100%, ponieważ:
1. Powyższe auta (tzn na pewno 300c, nie wiem jak Jag) nie występują w manualu
2. Nie uświadczysz tam silnika do 2.0... no chyba, że zrobisz swap.
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Auto do 25 tys. Moze jaguar?

11 Wrz 2016, 21:03

1. To nie sciema.
2. Manuala jaga na otomoto znalazlem, ale nie wiem co z nim nie tak, cena to tylko 11 tys z tego co pamietam.
3. Nie chodzilo mi o jaguara czy 300c, tylko o inne propozycje w razie sporwadzania.
RickGrimes
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 1998
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze Płyn hamulcowy - nasze bezpieczeństwo na drodze
    Stan płynu hamulcowego nie jest badany w czasie obowiązkowych przeglądów przez Stacje Kontroli Pojazdów, ale doświadczenia mechaników jasno pokazują, że po polskich drogach porusza się wiele aut, w których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili