Auto do 30/35 tys

Auto do 30/35 tys

20 Paź 2016, 19:48

Witam, miałem tu pare postow lecz jakos nie znalazłem auta dla siebie i czekałem z zakupem. Teraz chciałbym kupic auto tak za ok 30/35 tys, jest to juz ta gorna granica. Autem jezdze mało wiec raczej benzynka, codziennie 3/4 km do pracy i w weekendy troche dalej tak 150km robione. Raczej jestem skłonny do coupe bo jezdze raczej w 2/3 osoby lecz jesli bedzie jakis fajny hatchback to czemu nie,. Chodzi mi bardziej o mocniejsze auto tak 150-180km, wiadomo spalanie tez zeby nie było 15l na 100;p wiec ogołem mowiac:
coupe lub jakis fajny hatchbak
benzyna tak ok 150-180km
auto ma służyć tak z 5-7 lat

zastanawiałem sie nad megan coupe 2,0t
opel astra J gtc lecz nie wiem jaki silnik tam
seat leon II po lifcie lecz tez nie wiem jakie silniki sa dobre
i czekam na wasze propozycje
Karol123
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 1997
Auto: Golf
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback

Re: Auto do 30/35 tys

20 Paź 2016, 19:59

Karol123 napisał(a):zastanawiałem sie nad megan coupe 2,0t

dobry typ

Karol123 napisał(a):opel astra J gtc lecz nie wiem jaki silnik tam

2,0 T ale w tej cenie nie znajdzie i zostaje 1,4 T, który jest ok ale bez szału z osiągami

Karol123 napisał(a):seat leon II po lifcie lecz tez nie wiem jakie silniki sa dobre

nie ma takich silników
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 54
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon Prototyp Nowej Hondy Civic Type R na Tokyo Auto Salon
    Podczas tegorocznego salonu samochodowego w Tokio, poświęconego samochodom o wysokich osiągach oraz konstrukcjom stuningowanym. Prototyp prezentuje elementy stylizacyjne, które znajdą się w Hondzie Civic Type R nowej ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili