Auto do ~30 tyś. BMW E92 vs Civic?

05 Cze 2015, 20:56

A ta cena baaardzo dobra to jaka? :)
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam

05 Cze 2015, 20:59

Około 50k, troszkę powyżej będzie.. Dobry znajomy, układ za wcześniej kupione auto i tak wyszło, uważam, że to bardzo dobra cena? Najwyżej wyposażona wersja - podobno. Skóra, automat, hybryda wiadomo, navi itp.
pakeros
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: nie mam

05 Cze 2015, 21:10

To Ty jeszcze go nie widziałeś?
A skąd ten samochód? Strasznie tanio go chce pogonić.
Kieł
Stały forumowicz
 
Posty: 2420
Auto: Nie mam

05 Cze 2015, 21:19

Mój tata go widział i wiem tyle co przez telefon zdążył mi powiedzieć. Jutro będę wiedział więcej. To znajomy taty, plus mój ojciec ma jakiś układ z nim za wcześniej kupione auto.
Kto wie jak to wygląda dokładnie, może był stuknięty, ale np ten znajomy daje gwarancje na jakiś tam czas i wszystko naprawi co się 'przydarzy'.

Ogólnie uważam, że to auto przynajmniej o klasę wyżej niż te, o których wcześniej pisałem, więc raczej bez zastanowienia bym je wziął..
pakeros
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...