Auto do 4000 PLN, skromne wymagania

03 Cze 2016, 14:51

Witam,
Poszukuje jakiegoś samochodu do 4 tyś zł. Zależy mi bardzo żeby było ono wyposażone w instalację LPG, miało jakieś podstawowe wyposażenie (centralny, wspomaganie, jakaś drobna elektryka). W miarę możliwości bez wkładu finansowego. Rozważam także auta dwuosobowe. Mam kilka typów lecz liczę też na wasze, okolica Kraków+ promień 100KM. Moim głównym idolem jest:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Wydaje mi się że jak na pierwsze auto w zupełności wystarczy, nie wielka moc i litraż skutecznie obniżą koszty ubezpieczenia.
dawai
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Dotąd nie znane

03 Cze 2016, 22:25

Clio miało coś z tyłem albo ktoś specjalnie wymienił lampy bo są od polifta poza tym ładne ale już chyba sprzedane.

zerknij na te oferty:
[link do oferty na Olx wygasł] - wyposażenia praktycznie zero ale może i dobrze bo nie ma się co psuć :mrgreen:
[link do oferty na Olx wygasł] - 6lat w jednych rękach.
[link do oferty na Olx wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł] - tylko zalatuje coś handlarzem..
[link do oferty na Olx wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Cze 2016, 16:00

Chodzi mi jeszcze po głowie taki pomysł ale nie wiem czy ma sens. Żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy kupić takie coś:

[link do oferty na Olx wygasł]

I ewenutalnie resztę gotówki wladowac w najpotrzebniejsze rzeczy do renowacji. Ustosunkujecie się do tego co o tym myślicie.

Pozdrawiam
dawai
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Dotąd nie znane

04 Cze 2016, 16:02

Już golf nie aktualny tak samo jak Clio :(
dawai
Nowicjusz
 
Posty: 13
Auto: Dotąd nie znane
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic
    Między 5 a 7 lipca około 160 rzadkich historycznych modeli samochodów podążyło drogą historycznego Rajdu Silvretta Classic, przez zapierające dech w piersiach górskie serpentyny. 550 km alpejskich dróg ...