Auto do 40tys

Auto do 40tys

03 Wrz 2016, 07:32

Cześć

Na wstępie pisze że o autach nie mam pojęcia... Mam kwotę - tak jak w temacie 40tys. Chciałbym kupić auto o wyglądzie sportowym ale o słabszym silniku, np. 1,6 i tak max do 180 KM. Ogólnie mało jeżdżę, ale chciałbym żeby auto "rozsądnie" paliło. Jak na razie rodziny nie mam więc nie potrzebuje dużego auta. Preferuje "mniejsze";) Jeżeli macie jakieś inne propozycje niż sportowe to jestem otwarty :) Kiedyś patrzyłem na Audi TT, ale teraz tak uważam że te auto jest za małe i ciężko dostać nie wyżyłowane. Ostatnio zwróciłem uwagę na Megane coupe.
enigma89
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1989
Przebieg/rok: 1tys. km
Auto: Opel Tigra
Paliwo: Benzyna

Re: Auto do 40tys

03 Wrz 2016, 08:50

Dziwne masz ograniczenie pojemności dopuszczając tym samym 180KM.

Megane jest ok i możesz szukać np. 1,4TCe
Z innych Honda Civic VIII 1,8
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód