Auto do 4tys - Rover?

24 Sty 2015, 08:47

Wrzuć jakieś foty :ok:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Sty 2015, 12:29

Wrzucaj foty, zdaj relację z kupna i użytkowania - sam jestem zainteresowany 600-tkami. :)

PS. Jak z wyciszeniem auta? Masz diesela czy benzynkę?
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

24 Sty 2015, 13:06

Nie, nie wiśniową ale tą [link do oferty na Olx wygasł]

Foty wrzucę jak dokupię brakujący element chromowany od przedniej szyby bo brakuje i jak go umyję bo mróz nie pozwolił póki co :p Trochę przybrudzony jest jeszcze ;)
Wyciszenie jak dla mnie ok mimo, że to diesel to nie narzekam jakoś. Nie szukałem za tę kwotę auta które będzie jak marzenie bo to nierealne. :D
damian10
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Rover 600
Silnik: 2.0 SDi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

24 Sty 2015, 15:01

damian10 napisał(a):Nie, nie wiśniową ale tą [link do oferty na Olx wygasł]

Wyciszenie jak dla mnie ok mimo, że to diesel to nie narzekam jakoś. Nie szukałem za tę kwotę auta które będzie jak marzenie bo to nierealne. :D


Super autko :ok: Za 3,500 zł (pewnie jeszcze utargowałeś) masz klimę, szyby w elektryce, jasną tapicerkę (warto byłoby kupić odkurzacz piorący albo wynająć kogoś, za ok. 300 zł by ci wyprali, wtedy welur pierwsza klasa) a przede wszystkim samochód o bryle i liniach które się nie zestarzeją, wręcz jak wino.

Byleby kłamstwem było "użytkowany przez kobietę" albo, żeby ta kobieta była z tych, co lubią pocisnąć autem. :wink:

PS. Jak już będziesz wrzucał foty (gdziekolwiek by to nie było, czy tu, czy na forum Roverki) jest jakaś szansa na filmik z jazdy? Po prostu chcę zobaczyć jak z wyciszeniem kabiny w przypadku diesela, chociaż i tak ja bym zapewne szukał benzyny.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

24 Sty 2015, 19:31

Super autko :ok: Za 3,500 zł (pewnie jeszcze utargowałeś) masz klimę, szyby w elektryce, jasną tapicerkę (warto byłoby kupić odkurzacz piorący albo wynająć kogoś, za ok. 300 zł by ci wyprali, wtedy welur pierwsza klasa) a przede wszystkim samochód o bryle i liniach które się nie zestarzeją, wręcz jak wino.

Nie utargowałem bo przeguby zostały jednak wymienione dzień wcześniej. :)

Byleby kłamstwem było "użytkowany przez kobietę" albo, żeby ta kobieta była z tych, co lubią pocisnąć autem. :wink:

Faktycznie właścicielką i użytkowniczką (nie wiem czy jedyną) była kobieta przynajmniej przez ostatnie 2,5 roku.

PS. Jak już będziesz wrzucał foty (gdziekolwiek by to nie było, czy tu, czy na forum Roverki) jest jakaś szansa na filmik z jazdy? Po prostu chcę zobaczyć jak z wyciszeniem kabiny w przypadku diesela, chociaż i tak ja bym zapewne szukał benzyny.

Mogę ale to chyba dopiero jak podokręcam desce rozdzielczej wszystko bo przy wysokich obrotach tak delikatnie warczy coś (w Golfie miałem kiedyś to samo po zakupie).

Do auta na początku wymieniłem akumulator na nowy 74 Ah, dokręciłem próg bo z jednej strony słabo był przymocowany i odkurzyłem go na szybko w środku. Umyć niestety pogoda nie pozwoliła i w sumie nie miałem czasu zbytnio. Teraz priorytetem jest ta listwa górna chromowana od szyby czołowej.. Ktoś może wie gdzie mogę to dostać? Na tomateam niestety nie znalazłem.
damian10
Nowicjusz
 
Posty: 10
Auto: Rover 600
Silnik: 2.0 SDi
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

24 Sty 2015, 21:05

Najprościej będzie szukać dawcy części albo na szrocie jakiejś 600-tki. Na Allegro stało kilka "dawców części" jak ostatnio oglądałem R600.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...