Auto do 5-6 tyś zł

Auto do 5-6 tyś zł

15 Lip 2016, 13:53

Budżet Poszukuję auta do 5-6 tyś złotych, jest to już górna granica, łącznie z opłatami po kupnie

Rejon Warmińsko-mazurskie, Elbląg, lecz jestem gotowy przejechać się za miasto, nawet do trójmiasta.

Użytkowanie Auto będzie używane codziennie na dojazdy 5 km do pracy, sporadycznie nad morze, jezioro, raz w roku gdzieś na dłuższą trasę

Własne potrzeby Najchętniej przygarnąłbym jednostkę z gazem lub benzynę, najprędzej w sedanie, choć kombi też bo fajnie by było zapakować się w pare osób czasem jadąc na wakacje, lecz nie jest to priorytet. I nie chciałbym mieć śmierci przed oczami wyprzedzając coś na drodze, chociaż wiem, że za takie pieniądze demona szybkości nie kupię i nie mam co wybrzydzać jeśli chodzi o stan. Chcę pojeździć kilka lat i nie bać się że się mi gdzieś auto rozkraczy na jezdni ;)

Znalazłem już jakieś oferty, ale nie mam pojęcia jak one sobie będą radzić i czy to po prostu już nie będą złomy , proszę o opinię i rady, pozdrawiam! :)

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
soad795
Obserwowany

Prawo jazdy od: 28 07 1997
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer Nowoczesny i pełen charakteru - Citroen SpaceTourer
    Nowoczesny i pełen charakteru – taki jest nowy CITROËN SpaceTourer. Z nadwoziem dostępnym w trzech wariantach i różnymi konfiguracjami wnętrza doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia – dla rodziny, ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili