Auto do 500zł

23 Lis 2010, 23:25

Najpierw prawo jazdy, potem samochód. Temat do kosza.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Lis 2010, 08:19

Może nie do końca,jest dużo takich przypadków że młodzi kupują sobie auta jak jeszcze nie mają prawka i najczęściej są to auta do roboty,zrobią z nimi elegancko,potem zdają egzamin i jak zdadzą to mają już pewne zrobione autko do jazdy :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Lis 2010, 08:25

Są też tacy co na kurs prawka dojeżdżają własnym autem :D
kimkes
Początkujący
 
Posty: 160
Miejscowość: skątowni
Auto: Vectra B 1.8 16V

24 Lis 2010, 08:36

No to też prawda,kumpel Unem śmigał na jazdy :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Lis 2010, 09:54

Ja również na egzamin z prawa jazdy przyjechałem własnym samochodem (konkretnie to lada 2107) :)

A co do samochodu do 500zł myśle czy dobrym rozwiązaniem jest kupić np.: starego golfa, lekko uszkodzonego i aby sobie go naprawiał :)
Matorol
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

24 Lis 2010, 09:56

No to jest dobry pomysł bo przynajmniej coś sie nauczy i mniej więcej będzie wiedział co sie z czym je.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Finał NIGHT POWER 2013 GP w Płocku / relacja
    Ostatnia runda tegorocznego NIGHT POWER Grand Prix zakończona. W Płocku zmierzyło się około 70 zawodników. W całym cyklu na starcie stanęło ponad 200 zawodników. Już wiemy kto jest najlepszy. Zwycięzcą całego ...

24 Lis 2010, 09:59

tylko wiesz inna sprawa że ludzie zazwyczaj jak sprzedają auto i piszą lekko uszkodzone, to okazuje się że naprawa będzie kosztowała 3 razy tyle co wartość tego samochodu :D
Matorol
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

24 Lis 2010, 10:03

A no to tak czasami jest niestety :wink: ale można znaleść auto które można tanim kosztem naprawić.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

24 Lis 2010, 10:04

Matorol napisał(a):Ja również na egzamin z prawa jazdy przyjechałem własnym samochodem (konkretnie to lada 2107) :)

A co do samochodu do 500zł myśle czy dobrym rozwiązaniem jest kupić np.: starego golfa, lekko uszkodzonego i aby sobie go naprawiał :)


Niedaleko pada jabłko od jabłoni...
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Lis 2010, 10:08

Noo jak dla mnie to świetny pomysł raz syn nauczy się na przyszłość o samochodach, żeby nie musiał jeździć do mechanika jak byle co się stanie :) 2 że będzie sobie odkładał pieniądze na części i wole aby na to wydawał pieniądze, a nie na jakieś pierdoły typu gry i w ogóle. A po 3 jak będzie o niego dbał to jeszcze na 18 na prawko z nim pojedzie :D
Matorol
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

24 Lis 2010, 11:05

Tyle, że za 2 lata może się okazać, że nie będzie chciał obsrać tego malucha, czy innego złomu, bo będą inne fundusze itd., auto jak stoi to niszczeje, a jeździć mu tym nie wolno. Znając statystyki, trzeba przyjąć, że prawko w ręku będzie miał dopiero za 2.5 - 3 lata. Pomysł debilny jak dla mnie. W Gdyni jeden tatuś też kupił synkowi autko przed zdaniem prawa jazdy, efekt? http://www.wiadomosci24.pl/artykul/trag ... l#nastepne

Zginęło 3 braci jadących białym Hyundaiem.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Lis 2010, 11:27

Opel Omega z silnikiem 2,5l. Opel jechał ulicą Chylońska w kierunku Cisowej. Duże auto z ogromnym silnikiem w rękach młodego kierowcy...


Mógł mu Ferrari kupić od razu, a nie takie g...o 2,5 :twisted:
Nie sądzisz że kupno malucha żeby sobie młody pogrzebał w nim i nauczył się podstaw jazdy, a zapierdalanie Omegą 2,5 po ulicach z taką prędkością to dwie odmienne sprawy?
Może jeszcze powiesz, że Ty uczyłeś się jeździć od podstaw na kursie? Potem są takie kwiatki, że zdają po 15 razy bo nie wiedzą jak kierownice trzymać. Ja jeździłem jak tylko ojciec mi pozwalał i cieszyłem się jak dzieciak, że mogę Omcią 2.0 się"przelansować" po osiedlu ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

24 Lis 2010, 12:07

Uczyłem się od podstaw na kursie, wcześniej prowadziłem pojazd dwuśladowy mechaniczny dosłownie kilka razy i to na polnych drogach. Według mnie to głupota jeździć normalnie po drogach bez prawka, a już szczytem głupoty jest zachęcanie do tego własnego syna. Jak ktoś zdaje po 15 razy to znaczy, że się po prostu nie nadaje, od tego jest kurs aby Cię nauczyli jakichś podstaw. Jak ktoś jest debilem to i przez 100 lat nauki nie będzie wiedział jak trzymać kierę.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Lis 2010, 12:44

Zgadzam się że jeżdżenie na co dzień bez prawka młodej osoby to głupota. Ale autor tematu z tego co widzę nie kupuje tego auta po to ;) Raczej będzie to auto służyć do jeżdżenia po polnych drogach w celu nauki a nie dojazdów do szkoły czy "na laski" ;) Więc jak dla mnie pomysł trafiony ;) Takim maluchem to ani nie poszaleje, ani wielkiej szkody nie będzie jak porysuje czy zepsuje ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

24 Lis 2010, 12:46

A prawda jest taka drogi kolego że 70% osób które idą na prawo jazdy jeździło już kilka razy samochodem, z ojcem czy z kimś innym który mu pozwolił i nauczył podstaw :) a zresztą tak jak kolega wyżej zauważył samochód ten nie ma służyć do lansowania się po osiedlu bo gdy by tak miało być to by się mu kupiło ferrari :D gdyby oczywiście było stać :)
Matorol
Nowicjusz
 
Posty: 10
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza