Auto do 50k, benzyna 15k/rok

Auto do 50k, benzyna 15k/rok

07 Sty 2016, 10:48

Witam,

Poszukuję używanego/nowego auta do 50k (jeżeli np. bardziej opłaca się dany model starszy a za 30k to również ok) głownie do jazdy po mieście + trasy weekendowe 300-600km, generalnie nie robię więcej niż ok 20k rocznie.
Przeglądałem sporo tematów i widzę, że często polecacie Hondę Civic "UFO", Mazdę 6, były też sugestię o Astrze J 1.6 115km z wyprzedaży rocznika 2015. Jak rozumiem każdy z modeli ma swoje plusy i minusy, czy ewentualnie warto patrzeć na inne marki/auta?
Z moich wymagań chciałbym przede wszytkim żeby auto było dynamiczne, posiadało udogodnienia typu czujniki parkowania, tempomat (generalnie im więcej tym lepiej, jestem fanem technologii więc wszystko co nowe I ciekawe bardzo mi się podoba). Nie potrzebuję w nim dużo miejsca, jeździmy z reguły w 2 osoby, ważniejsze jest żebym wygodnie siedział (mam lekko ponad 190cm wzrostu).

Jeszcze jedno pytanie co do "UFO" które głownie przeglądałem na allegro. Jak jest z kupowaniem tych aut sprowadzanych z Niemiec czy Danii? Czy przy rocznikach 2009-2012 również trzeba mocno uważać? Niby z reguły piszą, że
auta serwisowane w ASO, wszystkie wpisy w książce itd., a jednak te modele z salonów Polskich są zdecydowanie droższe.

Wszelkie sugestie bardzo mile widziane.
kompot
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 12 2007
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi a5 b5
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Lexus LFA - nieznana historia legendy Lexus LFA - nieznana historia legendy
    Lexus LFA, wyprodukowany w limitowanej serii liczącej tylko 500 egzemplarzy supersamochód, zaledwie w kilka lat od wejścia na rynek zyskał status legendy. Niezwykła jest również historia powstania tego modelu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili