Auto do ~5500zł

19 Wrz 2010, 20:34

Dokładnie,pamiętam ten temat bo sam o niej pisałem,zresztą wszystko jest napisane w temacie jak mój poprzednik wkleił gdzie była puknięta.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

20 Wrz 2010, 09:02

Pytam oczywiście orientacyjnie. Kilka razy miałem możliwość jazdy meganką I classic 1.6, wiem że mnóstwo opinii negatywnych krąży na temat francuzów ale bardzo przyjemnie mi się prowadziła, i podoba mi się jej wygląd. Czy w ogóle warto szukać takiej w przedziale trochę ponad 6000,- ?
L3X-T3R
Początkujący
 
Posty: 95

20 Wrz 2010, 12:37

Ja niby mam przekonanie do francuzów, ale nie szczególnie do Renault.
Najlepiej zajrzyj na jakieś forum Meganki i popytaj czy ta I generacja była rzeczywiście tak wadliwa czy nie. Jeśli podpasują ci wnioski, które tam wyciągniesz, i jeśli dość dużo osób sobie chwali, no to do dzieła. Tak samo może być z Lagunami. Niby piszą o jakichś tam ciągłych usterkach, ale są tacy co twierdzą, że wszystko jest jak najbardziej w porządku.
dervu
Zaawansowany
 
Posty: 520
Miejscowość: Lublin
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: Peugeot 106 XSi 16v
Silnik: 1.6 16v TU5J4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

20 Wrz 2010, 19:34

Renault Megane to gnijące i awaryjne auto.Potencjalne kłopoty...

Co do tematu w/w czerwonej Astry,to nie dawało mi to spokoju i zadzwoniłem do gościa.Auto jest w jakimkolwiek ogłoszeniu o sprzedaży od 2 tygodni więc miesiąc temu nie mogło być przedmiotem analizy na forum,gdyż właściciel nawet nie miał zamiaru go miesiąc temu sprzedawać... :neutral: Nie było wystawione na Allegro,bo poszło bezpośrednio w otomoto.
Właścicielem jest dwudziestoparolatek-student,który autem woził rodziców matkę z I grupą i niewidomego tatę... Oczywiście nie świadczy to o niczym ale zdaje się potwierdzać moją tezę o tym,że to był dobry samochód za tę kasę. :wink:
Wszyscy jesteśmy hedonistami...
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
 
Posty: 5787
Zdjęcia: 38
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Renault
Silnik: 1,6 110KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

20 Wrz 2010, 20:12

artur73 napisał(a):Renault Megane to gnijące i awaryjne auto.Potencjalne kłopoty...

Co do tematu w/w czerwonej Astry,to nie dawało mi to spokoju i zadzwoniłem do gościa.Auto jest w jakimkolwiek ogłoszeniu o sprzedaży od 2 tygodni więc miesiąc temu nie mogło być przedmiotem analizy na forum,gdyż właściciel nawet nie miał zamiaru go miesiąc temu sprzedawać... :neutral: Nie było wystawione na Allegro,bo poszło bezpośrednio w otomoto.
Właścicielem jest dwudziestoparolatek-student,który autem woził rodziców matkę z I grupą i niewidomego tatę... Oczywiście nie świadczy to o niczym ale zdaje się potwierdzać moją tezę o tym,że to był dobry samochód za tę kasę. :wink:


Moja Vectra też ma taką kierownicę, oryginalnie 230 tys (nawet niepoprzecierane fotele- jak nowe), i ciśnienie oleju 1.2 bara, a na garach 12 12 12 11. Wszystkie szyby z tego samego rocznika. 2 właścicieli. Nie ta Astra jedyna..

PS. Za Viki dałem 2600. Włożyłem drugie tyle.
fragman_91
Początkujący
 
Posty: 152
Miejscowość: Wrocław

20 Wrz 2010, 21:20

Co do tej Astry nie pamiętałem dokładnej daty więc napisałem że miesiać ale wychodzi na to że własnie 2tygodnie temu była poruszona na forum a z tym to allegro też sie pośpieszyłem bo od początku było na otomoto ale mi chodziło o to że na allegro też można było ją znaleść ale w serwisie otomoto własnie.Przepraszam za moje drobne błędy.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Załamanie pogody za kierownicą
    Z powodu zmiany klimatu może wzrastać częstotliwość występowania ekstremalnych zjawisk pogodowych. Gwałtowne burze, ulewy czy grad – takie warunki na drodze są zagrożeniem dla kierowcy i wiążą się z koniecznością sprawnego ...