Auto do 5kpln - prośba o opinie

Re: auto do 5kpln - prośba o opinie

28 Cze 2011, 11:33

4wheels napisał(a):Może przesadziłem z tym "najlepszym wyborem", ale na pewno trochę wspólnego z rzeczywistością to ma :)

i tak i nie.
fakt ze prostota starych vw jest ich zaleta bo sa bardziej idiotoodporne na "mechnikow" i naprawy "mlotkiem i przecinakiem". ale z drugiej strony ich popularnosc w "niektorych kregach" powoduje ze wlasnie tak sa "serwisowane" wiec niestety trafienie dobrego egzemplaza to jak trafienie w totka.
z kolei, marki mniej popularne (czytaj emeryckie) moze i sa delikatniejsze ale i duzo czesciej sa wlasciwie obslugiwane, co w sumie przeklada sie na lepszy stan.
w zalozonych pieniadzach sa dostepne tylko starsze auta i tu najwieksze znaczenie, dla pozniejszego zadowolenia z samochodu, ma ich stan (wczesniejsi wlasciciele) a nie marka.

pozdr
viwaldi
viwaldi
 

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
  Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti