Auto do 6,5k

Auto do 6,5k

12 Paź 2016, 10:53

Witam poszukuje auta na które mogę przeznaczyć cale 6,5 k nie wliczając w to opląt. Auto obojętnie czy benzyna lub diesel będzie służyło do dojazdu na uczelnie jakieś +/- 40 km dziennie Nie wykluczone dłuższe trasy. Rozglądałem sie za alfą 156 1,9 JTD lub 147. Ewentualnie audi A3. Które z tych aut było by bardziej sensowne w tej cenie ewentualnie inne propozycje.
Z góry dzięki za odpowiedz.
Fraku
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 11 2014
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006