Auto do 70 tys, skoda superb?

auto do 70 tys, skoda superb?

16 Lis 2012, 18:20

Witam, potrzebuje pomocy przy wyborze auta do 70 tys, to moj pierwszy post, auto chce kupić moj tata i tak mu upatrzyła sie skoda superb i mam pytanie co myslicie o tej superb
Kod: Zaznacz wszystko
[Aby wyświetlić zawartość tego pola musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]
czy jest warta tej ceny? i jak wygląda sprawa z silnikami 2.0 tdi, czy są to dobre silniki czy tez bardzo awaryjne? szukałem informacji w internecie ale zdania są podzielone. Bardzo prosze o pomoc i czekam na jakies propozycje
dzejson
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 06 2008
Auto: Octavia

Re: auto do 70 tys, skoda superb?

16 Lis 2012, 19:34

Wiesz to zależy. Auto ma być na dłuższe trasy rozumiem?
Powiedz jakie kryteria auto ma spełniać, w tej cenie są też inne modele : )
TDI samo w sobie nie jest złe, o ile ktoś o nie dba. To są delikatne silniki. Moja znajoma ma właśnie takowego superba z tym silnikiem i nie narzeka jak na razie.
fizzy12
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Auto: Kia Ceed SW
Silnik: 1.6 GDI 135 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

16 Lis 2012, 21:13

Co do silnika, jeśli jest to 2.0TDI CR (Common Rail), a raczej już jest to można śmiało brać - nie ma już tych problemów co starszy PD (pompowtryskiwacze). A auto samo w sobie jest bardzo obszerne, więcej miejsca z tyłu to chyba w żadnym aucie nie widziałem.
arti123
Początkujący

Miejscowość: Lca

16 Lis 2012, 22:02

Trzeba znaleźć dobry egzemplarz. Ja proponuje również przyjrzenie się innym modelom. Ale skoda to dobre auto, bardzo komfortowe, jeśli wszystko by było ok to brać!!
Co do innych modeli: insignia, avensis, .

Tutaj jeszcze coś z koreańców.

[link wygasł]

Ten silnik hyundaia daje radę, wyposażenie w miarę no i gwarancja bez limitu kilometrów.
4 zdjęcie z tego co widzę to im się coś pomyliło, 5,6 przedstawia wnętrze i40 : )
Pozdrawiam
fizzy12
Początkujący
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Auto: Kia Ceed SW
Silnik: 1.6 GDI 135 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Hybryda? Czy to się opłaca? Hybryda? Czy to się opłaca?
    Jeżeli pokonujemy co roku dziesiątki tysięcy kilometrów i szukamy oszczędnego samochodu, wybór często pada na zakup auta z Dieslem lub instalacją LPG. Od lat na rynku jest alternatywa, która okazuje się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili