Auto do 7tyś

Auto do 7tyś

26 Cze 2016, 19:11

Witajcie,

jestem tutaj nowy trafiłem do was gdyż potrzebuje pomocy przy wyborze 1 auta. Poszukuję auta coś w stylu bmw e46 bądź opel vectra b chodzi tutaj o kształt oraz o liczbę miejsc siedzacych jak i 4/5 pary drzwi. Paliwo oczywiście benzyna+lpg, klimatyzacja , elektryka, wspomaganie [to co mają wiekszosc samochodów typu bmw e46] moc silnika nie musi być jakaś nadzwyczajna gdyż to będzie moje pierwsze auto. Samochód jakiś w miarę tani do utrzymania [naprawa]. Marki nie muszą być akurat bmw czy też opel mogą być inne. Do wydania mam 7tyś + 1tyś na jakieś naprawy czy tteż na poprawki. Jestem Świeżakiem w świecie motoryzacji posiadam prawo jazdy od 3 lat ale jakoś mnie przez ten okres nie interesowało czym będe jeździł gdyż to nie moje auta były.

Pozdrawiam dziękuje za rady.
knex95
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 01 1995
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: BMW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna

Re: Auto do 7tyś

27 Cze 2016, 07:35

Za 7k zapomnij o BMW E46. Z mojej strony Peugeot 406 i Skoda Octavia.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone Toyota TS050 Hybrid po raz pierwszy w Silverstone
    W weekend 16-17 kwietnia zaczynają się Mistrzostwa Świata FIA w wyścigach długodystansowych (FIA World Endurance Championship). W 6-godzinnym wyścigu w Silverstone w Wielkiej Brytanii Toyota GAZOO Racing wystawi nowy bolid, ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili