Auto do miasta do 9.000 tyś.

Auto do miasta do 9.000 tyś.

31 Mar 2016, 13:39

Cześć Wszystkim,

To będzie moje pierwsze auto. Nie mam dużych wymagań - stawiam bardziej na praktyczność, małą awaryjność i funkcjonalność.

Budżet: 9.000 PLN

Rejon: Łódź (woj. łódzkie)

Użytkowanie: Miasto (dojazdy do pracy + jazda po mieście) + dwa razy w roku wyjazd wakacyjny (ok. 400 km w jedną stronę - morze/góry)

Własne potrzeby: przede wszystkim mała awaryjność i dostępność części; przy awarii bezproblemowe znalezienie warsztatu, który podoła zadaniu; wyposażenie - klima będzie dla mnie luksusem - nie mam dużych wymagań; kolor praktycznie wszystkie wyłączając: róż, żółty

Moje typy to:

Toyota Corolla E11

Ford Focus MK1

Ford Focus MK1 Kombi

Mitsubishi Space Star

Mazda 323f 2003

Seat Toledo / Cordoba

Fiat Stilo

Nissan Almera / Primera

Citroen Xsara

Powyższe to tylko moje typy, jeśli jest jakaś inna marka godna polecenia to proszę proponować.

Podsumowując potrzebuję auta do jazdy po mieście i na wypady wakacyjne (krajowe) (2 x w roku). Potrzebuję auta do poruszania się, które będzie w razie czego do szybkiej bezproblemowej naprawy. Jeśli chodzi o wielkość to powiedzmy, że kieruję się przede wszystkim tym żeby zmieścił się do bagażnika wózek dziecięcy, a wyższym standardem będzie klimatyzacja (chociaż nie jest niezbędna).

Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi (np. ogłoszenia z portali) i wskazówki.

To co na tę chwilę znalazłem:

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

Z góry dzięki!

Pozdrawiam
Dusty6
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 02 2002
Auto: Nie mam

Re: Auto do miasta do 9.000 tyś.

31 Mar 2016, 20:06

Czy może mi ktoś pomóc?
Dusty6
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 02 2002
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi Sport TT Cup
      Porsche Macan GTS
      Nissan Qashqai 1.6dCi - crossover - widok z tyłu
      Master Truck