AUTO IMPORT "COMPLEX"

AUTO IMPORT "COMPLEX"

03 Paź 2008, 14:21

moze sie ktos coś wypowiedzieć na temat tej firmy ??
thorgus
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

29 Paź 2008, 20:31

Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam
amigo
Nowicjusz

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

21 Sty 2010, 00:49

amigo napisał(a):Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam

kolego ja z kumlem myślałem o wyjeżdzie z nimi do holandii, ale jak zaczołem pytać kumpli co znim byli tam na giełdzie to każdy mi strasznie odradzał, jedem był somsiad co mu tak auto wybrali że od klimy to miał ino guzik a miała być. wystraszyliśmy sie tego i szukamy na miejscu, a tu na placu ma ładne samochody tylko że bardzo drogie.
bolek m
Nowicjusz

Miejscowość: rudnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód