AUTO IMPORT "COMPLEX"

AUTO IMPORT "COMPLEX"

03 Paź 2008, 15:21

moze sie ktos coś wypowiedzieć na temat tej firmy ??
thorgus
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

29 Paź 2008, 21:31

Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam
amigo
Nowicjusz

Re: AUTO IMPORT "COMPLEX"

21 Sty 2010, 01:49

amigo napisał(a):Witam, ja kupowalem u nich samochod jakis czas temu, znajomi tez w tym roku, jak na razie nie narzekam, ogolnie ok, pozdrawiam

kolego ja z kumlem myślałem o wyjeżdzie z nimi do holandii, ale jak zaczołem pytać kumpli co znim byli tam na giełdzie to każdy mi strasznie odradzał, jedem był somsiad co mu tak auto wybrali że od klimy to miał ino guzik a miała być. wystraszyliśmy sie tego i szukamy na miejscu, a tu na placu ma ładne samochody tylko że bardzo drogie.
bolek m
Nowicjusz

Miejscowość: rudnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR Nowy hybrydowy crossover Toyota C-HR
    Toyota zademonstrowała produkcyjną wersję hybrydowego crossovera C-HR na targach w Genewie w marcu tego roku. Świat poznał wygląd auta z zewnątrz i pierwsze szczegóły specyfikacji, jednak producent nie pokazał jeszcze ...
    Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto Kia Picanto LPG (bi-fuel) - małe zwinne i oszczędne auto
    W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na samochody małe o niskich kosztach eksploatacyjnych, Kia przygotowała wersję "dwupaliwową" najmniejszej pod względem wymiarowym linii Picanto. Debiutująca na 65 frankfurckim Salonie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Men's Day 2010
      Range Rover Vogue SDV8, na trasie
      Lexus LF-LC wnętrze 8
      Peugeot Traveller, odsuwane drzwi boczne