Auto - jaki rocznik, na co zwrócić uwagę itp.

18 Lip 2010, 15:16

persil91 napisał(a):A ile taka obsługa by mnie kosztowała? Bo, tak jak pisałem, interesuję mnie autko za ok. 5-6 tys., więc zbyt drogi warsztat raczej w grę by nie wchodził.

Podstawowy przegląd, to koszt około 100zł. Bardziej kompleksowy jest oczywiście droższy, jednak jak to dokładnie wygląda i ile kosztuje - nie potrafię powiedzieć, ponieważ nigdy czegoś takiego nie robiłem.

persil91 napisał(a):Gdy będę miał konkretne modele na oku, wówczas napiszę, byście mi, w miarę możliwości, doradzili :)

Jasne, ale pamiętaj, że teoretycznie większy zasób wiedzy posiadają na ogół fora klubowe danej marki, więc jak już wybierzesz konkretną markę i model, warto popytać również tam (lub poszukać odpowiednich tematów) ;)
Ktoś powinien usunąć internet i stworzyć go od nowa.
Hardaway
Początkujący
 
Posty: 118
Zdjęcia: 21

18 Lip 2010, 19:32

Hardaway napisał(a):Podstawowy przegląd, to koszt około 100zł. Bardziej kompleksowy jest oczywiście droższy, jednak jak to dokładnie wygląda i ile kosztuje - nie potrafię powiedzieć, ponieważ nigdy czegoś takiego nie robiłem.


Przegląd tak, ale nie jedziesz robić przeglądu tylko sprawdzić stan auta przed zakupem. Oni to robią na lewo przecież bo żadnego wpisu do dowodu nie dostajesz tak jak w przypadku przeglądu. Ja ostatnio jak sprawdzałem Vectrę to chcieli 20zł. Jak krzyknie któryś więcej niż 30zł za taka usługę to jedź do innego.
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany
 
Posty: 987
Miejscowość: Warszawa (WI)

24 Lip 2010, 21:43

Dziś rozmawiałem z jednym facetem, który dzielił się ze mną zasłyszanymi opiniami.
Na podstawie tej rozmowy nasunęły mi się dwa pytania:
1. Co sądzicie o Polonezach?
2. Co sądzicie o Mercedesach sprzed 1995? Podobno bezawaryjnie mogą przejechać 1 mln km...
persil91
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: Pyrlandia

25 Lip 2010, 12:19

Polonez to czołg,z częściami nie bedziesz miał problemu bo troche tego jeżdzi no i na gazie to jest auto ekonomiczne.
Mercedes tak to prawda jeśli jest zadbany to lekko zrobi 1mln.km.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Fotel Alpine
    Legendarna zwinność Alpine wynika z niewielkiej masy auta. Nasi inżynierowie zastosowali tę zasadę przy projektowaniu fotela, dzięki któremu kierowca i maszyna stają się jednością. Ultralekki fotel kubełkowy Siedzenie ...