Auto jakie chce kupic, doradzcie czy

21 Lut 2010, 11:38

Oto link do auta, napiszcie co w nim sprawdzic i czy wygada na auto pewne
Oto link:
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Kamil908
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Wawa

21 Lut 2010, 12:21

Martwi mnie ten hak,niewiadomo czy zamontowany tak tylko że sie kiedyś przyda czy może auto tyrało z przyczepą.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lut 2010, 12:52

barol91 napisał(a):może auto tyrało z przyczepą.
taaa 1,4 z LPG :mrgreen: :mrgreen: to ledwo ciągnie własną mase a co dopiero "tyrać z przyczepą" :mrgreen:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

21 Lut 2010, 13:06

Bez lpg to ma całkiem przyzwoite 90km.Ale czasami można spotkać np maluszka z jakąs przyczepką to dopiero jest hardcore :grin:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lut 2010, 13:51

barol91 napisał(a):Bez lpg to ma całkiem przyzwoite 90km.
75KM nie 90 choć z tego co słyszałem łatwo można tę moc podnieść do 90KM - trzebaby dokładniej doczytać. 90KM jest w wersji 1,4is a na aukcji jest 1,4i.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 694
Miejscowość: Lublin

21 Lut 2010, 14:39

Amacie jakies ciekawe propozycje tych hond do 9500tys w dobrym stanie w woj slaskim, malopolskim ,swietokrzyskim, chcialbym w gazie ale jak nie da rady to pozniej go zagazuje ile zagazowanie tego autka kosztuje?
Kamil908
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Wawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kultowe japońskie samochody sportowe
    Japońscy producenci nie bez powodu słyną z konstruowania zgrabnych roadsterów i wyjątkowych sportowych samochodów. Wiele modeli stworzonych w Kraju Kwitnącej Wiśni na stałe wpisało się w historię motoryzacji ...

21 Lut 2010, 14:50

KaczorLSM wybacz masz racje,moje nie dopatrzenie wersji.

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lut 2010, 15:00

nie przesadzajcie ja kiedys mialem peugeota 307 1.4B+G i potrafiłem lawete z autem ciągnąć i jakos nikt na mnie nie trąbil... ale jak juz chcesz gaz to lepiej wiekszy silnik w spalaniu roznicy zbyt duzej nie ma a jednak komfort jazdy lepszy...
tower
tower
Początkujący
 
Posty: 231
Miejscowość: kalisz

21 Lut 2010, 16:48

Honda z katowic odpada. Dzwonie do goscia i pytam sie czy mozna autko w serwisie sprawdzic, to mowi ze za wysokie koszta, to ja mu mowie ze ja serwis pokryje to on mowi ze nie ma mzliwosci, czyli napewno cos z autkiem nie tak
Kamil908
Nowicjusz
 
Posty: 11
Miejscowość: Wawa

21 Lut 2010, 17:38

Jak masz jakiegoś znajomego mechanika albo kogoś kto mniej więcej jest w tym oblatany to jedz z nim na miejsce i wtedy obadasz co i jak.Zresztą w ogłoszeniu podany jest numer telefonu do właściciela więc z nim możesz sie jakoś dogadać.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lut 2010, 20:08

Jeżeli nie ma możliwosci sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej to na pewno coś jest z nim nie tak. Najprościej będzie dogadac sie wcześniej przez tel ze spzredajacym i pojechac ze znajomym mechanikiem.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 376
Miejscowość: Warszawa