AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL' UL.LEŚNA 2A 43 - 250 PAWŁ

AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL' UL.LEŚNA 2A 43 - 250 PAWŁ

13 Lip 2009, 20:16

Czy ktoś ma doświadczenia dot. współpracy z tym komisem - czy są wiarygodnym i solidanym komises?

Dziękuję z góry za informacje!
bw1977
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL' UL.LEŚNA 2A 43 - 250

22 Sie 2011, 22:25

hej,
tak, kupilem u nich auto. i nie - wiecej u nich nei kupie, i znowu nie - nie moglbym ich polecic.
jesli znasz sie na autach niczym rasowy mechanik - to sprobuj szczescia kupujac u nich. auta wygladaja przyzwoicie. neistety na wygladzie sie konczy. przy sprzedazy wiele rzeczy zostalo powiedziane "na gebe" wiec potem nie bardzo mialem jak udowodniac swoich racji. w kazdym razie autko kosztowalo mnie jeszcze ladnych pare zlotych wiecej niz poczatkowo chcialem - ale teraz juz jezdzi fajnie. i teraz juz wiem jak postepowac z takimi handlarzami. szkoda ze dopiero teraz - wiec przestrzegam pozostalych - ostroznie !!
maly22
Obserwowany

Auto: ff

Re: AUTO - KOMIS AUTO-HANDEL 'KAMIL' UL.LEŚNA 2A 43 - 250 PAWŁ

21 Lut 2015, 12:25

Na stronie Komis auto-handel Kamil zauważyłem Forda Mondeo Kombi z 2012r z przebiegiem 95000 km. Były tam zamieszczone zdjęcia tego samochodu na tle HLA. Po znalezieniu strony HLA.de stwierdziłem ,ze takiego samochodu z takim wyposarzeniem na tej stronie nie ma. Cztery zdjęcia które są na stronie autokomisu są rzeczywiście są skopiowane ze strony HLA , natomiast 5 i 6 zdjęcie zrobione są z innego samochodu. Z tego wniosek jest prosty.
STS798GS
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 07 1959
Auto: Audi
Silnik: 1,9 Tdi 130 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006