Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

05 Maj 2016, 14:36

Witam , chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie zakupu w AUTO KOMISIE OŁAWA przy ul. LIPOWEJ 4.
Handlarz przy zakupie wymienia same zalety samochodu, jednak nie wymienia wad ukrytych tylko perfidnie wprowadza w błąd. Mam tutaj na myśli sytuacje kiedy wmawia, że zamek w samochodzie działał i raptownie przestał jak ja przyjechałem (niby bateria się wyładowała). Po wizycie w warsztacie powiedzieli mi że kluczyk jest totalnie zepsuty, a sam zamek dodatkowo ma uszkodzoną płetwę. Z innych ciekawostek to np. brak zasilania na radiu (nie miałem mozliwości tego sprawdzić, ponieważ fabryczne radio zostało na wstępnie wyjęte z tego samochodu.
Ogólnie wyszło jeszcze kilka większych wad, ale nie chce mi się już rozpisywać.
Do czego dążę...... ze sprzedawcą był kontakt przez pierwszy dzień i co ciekawe zaoferował się ,że skoro tak wyszło to odda kase za naprawę. No i na tym się skończyło.....następne próby dodzwonienia się zakończone były negatywnie i pieniądzy również nie oddał. Powiem więcej, nawet zmienił numer tel. , jednak nie pomyślał, że w ogłoszeniach i tak mogę sobie sprawdzić aktualny.
Ogolnie zachowanie na poziomie dzieci, ale cóż bywa i tak,
Przestrzegam kolejnych kupujących.
Co prawda auto teraz już działa poprawnie, ale musiałem zainwestować dodatkowe pieniądze i swój czas przez kłamstwa i krętactwo.
Marek12345wp
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Maj 2016, 14:22
Prawo jazdy od: 12 02 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
  Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
  Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
  Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Master Truck
   Zarysowana felga i ubytki w oponie
   Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
   36
   Autosalon Genewa 2006