Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

Auto Komis w OŁAWIE - ODRADZAM

05 Maj 2016, 14:36

Witam , chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem odnośnie zakupu w AUTO KOMISIE OŁAWA przy ul. LIPOWEJ 4.
Handlarz przy zakupie wymienia same zalety samochodu, jednak nie wymienia wad ukrytych tylko perfidnie wprowadza w błąd. Mam tutaj na myśli sytuacje kiedy wmawia, że zamek w samochodzie działał i raptownie przestał jak ja przyjechałem (niby bateria się wyładowała). Po wizycie w warsztacie powiedzieli mi że kluczyk jest totalnie zepsuty, a sam zamek dodatkowo ma uszkodzoną płetwę. Z innych ciekawostek to np. brak zasilania na radiu (nie miałem mozliwości tego sprawdzić, ponieważ fabryczne radio zostało na wstępnie wyjęte z tego samochodu.
Ogólnie wyszło jeszcze kilka większych wad, ale nie chce mi się już rozpisywać.
Do czego dążę...... ze sprzedawcą był kontakt przez pierwszy dzień i co ciekawe zaoferował się ,że skoro tak wyszło to odda kase za naprawę. No i na tym się skończyło.....następne próby dodzwonienia się zakończone były negatywnie i pieniądzy również nie oddał. Powiem więcej, nawet zmienił numer tel. , jednak nie pomyślał, że w ogłoszeniach i tak mogę sobie sprawdzić aktualny.
Ogolnie zachowanie na poziomie dzieci, ale cóż bywa i tak,
Przestrzegam kolejnych kupujących.
Co prawda auto teraz już działa poprawnie, ale musiałem zainwestować dodatkowe pieniądze i swój czas przez kłamstwa i krętactwo.
Marek12345wp
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 02 1991
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Seat
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Uaz, 4x4, off-road
      VW Golf V GTI
      VERVA Street Racing 2010
      Potężna strefa kibica, Volkswagen