Auto szarpie na niskich obrotach.

Auto szarpie na niskich obrotach.

22 Sie 2016, 14:10

Hejka, mam taka dosyc specyficzna sprawe, poniewaz nie wiem w ogole o co moze chodzic. Auto na 1,2,3 biegu na obrotach ponizej 3 tys szarpie, ale nie wiem czy to dobre okreslenie, co jakis czas jakbym nagle nacisnal hamulec do konca i odrazu puscil, takie dosyc dziwne uczucie. Nie towarzysza temu zadne dziwne dzwieki, jedyne co w ostatnim czasie zaczelo sie pojawiac (3 raz) to kontrolka cisnienia oleju podczas jazdy.
Dragomint
Nowicjusz

Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Auto szarpie na niskich obrotach.

10 Paź 2016, 16:25

Może bardziej trafne określenie to takie że auto dostaje coś takiego jak czkawkę. Rozumiem, że chodzi o silnik benzynowy Astry 1,6 16V?
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód