Auto używane - kot w worku ??

Auto używane - kot w worku ??

24 Paź 2010, 11:12

To nie jest reklama, swojego czasu stworzyłem mały poradnik oparty na kilkudziesięciu postach, zawierających spostrzeżenia, porady przy zakupie auta używanego, z branżą jestem zwiazany już jakiś dłuższy czas.. moze komuś at co się przyda :)

http://kupauto.blogspot.com/
valdziu
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość:
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: 30... testowanych :)
Silnik: 0.9-6.3
Paliwo: Benzyna

Re: Auto używane - kot w worku ??

24 Paź 2010, 11:42

Szkoda ze wczesniej tego nie widzialem ale powinienes napisac tez cos o autach leciwych takich 10-15 letnich
nitro
Zaawansowany

Miejscowość: znikąd

04 Lis 2010, 15:57

Strona powoli się rozwija... i z chęcią zapraszam do zadawania pytań, na miarę swojej wiedzy podzielę się spostrzeżeniami i opublikuje w formie postu.
Wiadomo nie jestem alfą i omegą (nawiązanie do motoryzacji:P) i nie ma czegoś takiego jak ekspert pełnej branży moto. Ale lata spędzone przy samochodach, gokartach sprawiają, że doświadczenie moje może być pomocne innym

Pozdrawiam jeszcze raz - jako główny wątek jest hasło ZADAŃ PYTANIE - już kilka się pojawiło (chociażby o kole dumasowym i przepisach)
Ostatnio edytowany przez valdziu, 05 Lis 2010, 00:37, edytowano w sumie 1 raz
valdziu
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość:
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: 30... testowanych :)
Silnik: 0.9-6.3
Paliwo: Benzyna

04 Lis 2010, 16:03

Fajna inicjatywa :)
Można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy.
Polecam ;)
siebek25
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kielce
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili