Auto w jasnej skórze

01 Cze 2013, 17:55

Witam.
Szukam auta w jasnej skórze do 22000. Na razie to co mi wpadło w oko to Rover 75 i Volvo s80, które uważacie za leprze? a może sami coś polecicie?
Wielkie dzięki za radę :)
qvo83
Nowicjusz
 
Posty: 8
Auto: Ford Focus

01 Cze 2013, 18:24

Sam stałem przed podobnym dylematem jakiś czas temu - w moim kręgu zainteresowań były m.in właśnie w/w przez Ciebie auta, tyle że wyznacznikiem nie była jasna skóra :) Ostatecznie stanęło na E39 właśnie w beżowej skórze i ową baware mogę Ci polecić, a za 22k kupisz zadbany poliftingowy egzemplarz .
Lutero907
Nowicjusz
 
Posty: 11
Prawo jazdy: 01 01 2001

01 Cze 2013, 22:03

a ja polece Ci Volvo, nie powinno byc problemu znalezc zarowno s60 jak i s80 z tym budzecie. Polecam diesla 2.4 D5 160 lub 180KM, silnik nie do zajechania, zywotnosc ponad 700tys.km. Lub jesli chcesz benzynke i w gazie to sa tez wersje fabryczne bifuel. Wszystko zalezy do jakiej jazdy potrzebujesz auto i co Ci sie podoba. Volvo to bezpieczenstwo i wygoda.
Polecam.
p.s. widzialem sporo 8-10 latkow w jasnej skorze, roznie z nia jest i zdania sa podzielone, jedni chwala a inni narzekaja. Zmeczona skora lubi pekac i ciezko wstawic nowy element w odpowiednim odcieniu a popenkana skora za dbrze nie wyglada. Jesli chcesz jasny srodek to proponuje tapicerke polskorzana w Volvo, poszukaj w necie ostatnio szukalem v70 dla znajomego w jasnej skorze i wlasnie to rozwiazanie mu sie spodobalo najbardziej.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

01 Cze 2013, 22:41

Z volvo nie miałem styczności, jednak z tego co słyszałem części trochę a może trochę więcej niż trochę kosztują.
Natomias roverka 75 z czystym sumieniem polecam. Są śmiesznie tanie porównując z innymi modelami tej klasy a oferują naprawdę wiele. Jak kupisz zadbany egzemplarz w dieslu albo benzyne v6 to na pewno się nie zawiedziesz.
Rom33 napisał(a):Zmeczona skora lubi pekac i ciezko wstawic nowy element w odpowiednim odcieniu a popenkana skora za dbrze nie wyglada. Jesli chcesz jasny srodek to proponuje tapicerke polskorzana


Skóra odpowiednio konserwowana wytrzyma nawet 30 lat. Na dodatek obecnie są już dostępne rewelacyjne preparaty do renowacji zmęczonej skóry. Mam za sobą kilkanaście odnowionych kompletów foteli nie nowszych niż 20 lat i naprawdę moge stwierdzić, że porządne zestawy naprawcze działają cuda. Ważne by farba/lakier nie była na bazie rozpuszczalnika lecz na wodzie. Polecam produkty furniture clinic. Odnowiona/ odmalowana/ przemalowana tapicerka ma fabryczna wytrzymałość na ścieranie. A do uzupełniania ubytkow typu dziury, rozdarcia polecam szpachle do skóry/ płynną skórę firmy barwiko. To chyba najtańszy specyfik tego typu a nie gorszy od tych kilka razy droższych.
kirin88
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2137
Zdjęcia: 10
Prawo jazdy: 0- 0-2006
Auto: BMW & ROVER
Silnik: V8 :D
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skrzynia automatyczna DSG w Volkswagen
    Czym jest wspomniane wyżej DSG? Przekładnia automatyczna tego typu, czyli dwusprzęgłowa, to konstrukcja inna niż klasyczny automat. Zamiast konwertera momentu obrotowego, który pracuje w poślizgu, wyposażono ją w zestaw ...