Auto wyrejestrowane

Auto wyrejestrowane

08 Sie 2012, 19:29

Witam. Mam 2 pytanka.

1. Jeśli jest samochód bez prawa rejestracji to znaczy, że miał kiedyś wypadek,lub coś poważnie uszkodzonego i nie płace za niego ubezpieczenia ?

2. Auto do rejestracji, to znaczy,że aktualnie jest wyrejestrowane i można go zarejestrować,ale nie trzeba czy trzeba go zarejestrować ? I jeśli go nie zarejestruje to też za niego nie płace ubezpieczenia ?
Fabik96
Nowicjusz
 
Posty: 13
Rejestracja: 21 Maj 2012, 19:57

Re: Auto wyrejestrowane

11 Sie 2012, 20:46

Fabik96 napisał(a):1. Jeśli jest samochód bez prawa rejestracji to znaczy, że miał kiedyś wypadek,lub coś poważnie uszkodzonego i nie płace za niego ubezpieczenia ?

Jeżeli mowa o samochodzie wyrejestrowanym, to nie płacisz za niego OC. O fakcie wyrejestrowania należy poinformować ubezpieczyciela.

Fabik96 napisał(a):2. Auto do rejestracji, to znaczy,że aktualnie jest wyrejestrowane i można go zarejestrować,ale nie trzeba czy trzeba go zarejestrować ? I jeśli go nie zarejestruje to też za niego nie płace ubezpieczenia ?

Konkretnie jaki masz przypadek na myśli.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725
Rejestracja: 15 Sty 2008, 20:53
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
  Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti