Auto z duszą na początek

25 Lip 2014, 17:15

witam licze na to ze znowu uzyskam pomoc u was wybrałem pare samochodow ktore sa lub napewno beda klasykami inne samochody mnie nie interesuja bo dla mnie nowe samochody nie maja tego czegos ... moja dziewczyna zrobila selekcje .... mam do wydania +/- 8 tys licze tylko na to by czesci nie byly bardzo drogie ale chyba nie bedzie z tym tragedi

samochody do wyboru zostaly mi takie
-celica v
-bmw e30
-mercedes w124
-honda crx 2
-celica vi
-eclipse 2
-prelude v

licze chlopaki ze odradzicie mi pare modeli a kilka modeli moze uslyszy jakies mile slowo bym mial latwiejszy wybor a moze cos nowego ktos da tylko pewnie juz do gustu mi nie przypadnie ... z gory dzieki za kazda pomoc ;)
Pulpecik
Początkujący
 
Posty: 51
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

25 Lip 2014, 17:48

Z czysto ekonomicznego punktu widzenia najlepszą inwestycją będzie e30, zaraz po niej Merc i crx. Dlaczego jest to powód ekonomiczny? Bynajmniej nie chodzi tu o niskie spalanie czy ceny części ale o to, że e30 to świetna lokata kapitału. Te auta już drożeją i znaleźć coś dobrego poniżej 10k będzie nie lada wyzwaniem. Za 8k będzie to mówiąc dyplomatycznie "auto wymagające drobnych poprawek". Ceny tych aut rosną, bo większość z nich przerobiona jest na driftowozy i inne auta sportowe lub dawno została zwieśniaczona agro tuningiem. Najlepiej szukać auta z oryginalnym, nie swapowanym r6 pod maską. Najsłabsza strona e30 to blacha
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14068
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

26 Lip 2014, 10:49

chlopaki liczylem na wiecej pomocy ;)
Pulpecik
Początkujący
 
Posty: 51
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

27 Lip 2014, 11:12

no i dalej czekam na pomoc ;)
Pulpecik
Początkujący
 
Posty: 51
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: Nie mam

27 Lip 2014, 12:13

Niema się co oszukiwać na zadbane 124 i e 30 masz porostu mało pieniążków bo za naprawdę zadbane to właściciele każą sobie sporo płacić. Ja bym wybrał eclipse 2 lub prelude bo te auta fajnie się prezentują ,są dość tanie w serwisowaniu i nie są tak wymęczone przez małolaty jak np. crx
KOLEŚ31
Początkujący
 
Posty: 60
Prawo jazdy: 11 05 1999
Auto: honda civic ek3
Silnik: 1.5
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna